Swipe to the left

ZAMANSIZ GÜZELLİK - ANTI-AGE

ZAMANSIZ GÜZELLİK - ANTI-AGE
By Utku Olgun 19 Mart 2016 3784 Gösterim Yorum yok

SISLEY
Soins Sisleya Anti Age

Çizgi ve kırışıklıkları azaltan krem özellikle boyun bölgesinde meydana gelen elastikiyet kaybını önlemede ve direnç artırmada etkili. Serbest radikallere karşı koruma sağlıyor. Cilt daha genç, sıkı ve canlı bir hal alıyor. (Ürün Detayı)

DR. BRANDT
DNA Transforming pearl serum

Evrensel anti aging serum cilt metabolizmasını hızlandırıyor ve ciltteki güçlülüğü ve canlılığı yeniden başlatıyor. Böylece genç görünen ve cildin öyle devam etmesini sağlayan durum desteklenerek devamlılığı sağlanıyor. (Ürün Detayı)

LA PRAIRIE
Cellular Radiance Perfecting Fluide Pure Gold

Cildi pürüzsüzleştirmeye ve canlandırmaya yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan saf altın ve çizgi karşıtı petidler çizgilerle savaşırken aynı zamanda cildin ışıltısını ve aydınlığını ortaya çıkarmaya yardım ediyor. Lotus Japonicus bitki özleri cilde nem kazandırırken aynı zamanda cildin ideal nem seviyesini destekliyor. (Ürün Detayı)

SAMPAR
The Impossible C-Rum

Ciltte yeniden yapılandırma ve yoğunlaşma yaparak cildin rahatlamasını sağlayan, yaşlanma karşıtı serum, yüzde 24 yaşlanma karşıtı içeriği ile cilt düzeltici ve koruyucu yapısı sayesinde cilt yaşını geri alıyor. Cilt yaşına bakmaksızın cildin sıkılığını geri kazanmasına ve kendini yenilemesine olanak tanıyor. (Ürün Detayı)

METHODE JEANNE PIAUBERT
Suprem' Advance Premium Complete
Anti-Aging Day and Night Cream For The Face

Cilt yaşlanmasıyla bağlantılı dört büyük problem ile ilgileniyor. Kırışıklıklar, ton farklılıkları, sıkılık kaybı ve beslenme. Gündüz ve gece cildin ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyum sağlıyor. (Ürün Detayı)

METHODE JEANNE PIAUBERT
Suprem' Advance Premium Complete
Anti-Aging Eye Contour Care

Daha genç görünüm için kırışıklıkları, göz altı torbalarını ve şişkinlikleri gidermeye destek oluyor; cildin sıkılığını yeniden yapılandırıyor, beslemeye ve siyah halkaların azaltılmasına destek oluyor. (Ürün Detayı)

LA MER
The Renewal Oil

Ayçiçeği, Badem Yağları, Susam ve Okaliptus’un sihirli birleşiminden oluşan The Renewal Oil, cildin gençliğini yeniden kazanmasına yardımcı olurken, canlanmasına, nemlenmesine dolgunlaşmasına ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek veriyor. (Ürün Detayı)

Posted in: Cilt Bakımı
Bize Ulaşın