Yılbaşı Parfüm Festivali! 1-7 Aralık 2023 arasında Armani › Lancome › YSL › ve seçili markalar › parfüm alışverişinize %30 NET İNDİRİM! KEŞFET
KALAN SÜRE:  

Sevil’den kazandiran bir uygulama daha

Sektörünün öncüsü Sevil, Yıl boyu Ekonomik alışveriş olanağı sunan YES fiyatlarının yani sıra, yepyeni bir uygulamaya daha imza atıyor. Sevil mağazalarında yapacağınız her alışveriş için Sevil Para kazanacaksınız.

YES fiyatı nedir?

Özel kampanyaların dışındaki dönemlerde satışa sunduğumuz pek çok markanın ürününde normal perakende fiyatlar yerine Sevil 'e özel YES (yıl boyu ekonomik satış) fiyatları geçerli olup, yapacağınız nakit ve 3 taksit ürün alışverişlerinizde düşük olan YES fiyatı faturanıza yansıtılmaktadır.
Kampanya dönemlerinde ise Perakende satış fiyatları geçerli olup, ilgili dönemin kampanya mekanizmasına bağlı olarak Sevil Para Kazanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Müşteri Hizmetleri hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sevil Para nedir; neler sağlar?

Online satışımızdaki Sevil Para uygulamamız www.sevil.com.tr internet mağazamızdan yapacağınız alışverişlerinizde de geçerli olup, online alışverişleriniz sırasında satın aldığınız ürünlere ait değsen oranlardaki Sevil Para'lar sisteme kayıtlı kullanıcı hesabınızda birikmektedir. Online alışverişinizde bu şekilde kazanmış olduğunuz Sevil Para'ları isteğinize bağlı olarak bir sonraki online alışverişinizde indirim olarak kullanılabilmekte yada daha sonra kullanılmak üzere hesabınızda biriktirilebilmektedir. Online alışverişiniz sırasında seçtiğiniz urunu sepete eklediğinizde, her urun için kartınıza yüklenecek Sevil Para miktarı ve alışverişinizi tamamladığınızda kazandığınız toplam Sevil Para miktarı görülebilmektedir.
Mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerde ise kazandığınız Sevil Para'lar herhangi bir SEVIL Mağazamızdan ücretsiz olarak edinebileceğiniz Sevil Kartınıza yüklenmekte olup, Sevil Kartınız kullanarak bir sonraki mağaza alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilmekte yada daha sonra kullanılmak üzere kartınızda biriktirilebilmektedir. Su an için bu mağazalarımızda ve online satışımızda kazanılan puanlar birleştirilememekte olup sız değerli müşterilerimize bu hizmeti sunmak için çalışmalarımız sürmektedir. Ayrıntılı bilgi için Müşteri Hizmetleri hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sevil Para Nasıl Kazanılır ve kullanılır?

Sevil Online Mağazamızdan yapacağınız her alışverişte satın aldığınız ürüne göre değişen oranda Sevil Para kazanılmaktadır. Kazandığınız Sevil Para'ların TL karşılığı tutarı sız değerli müşterilerimiz tarafınızdan bir sonraki alışverişlerinizde indirime çevirebilmekte ya da bu tutar ederinde alışveriş yapılabilmektedir. Her 100 Sevil Para, 20 TL'ye karşılık gelmektedir.
Mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerde ise kazandığınız Sevil Para'lar herhangi bir SEVIL Mağazamızdan ücretsiz olarak edınebılecegınız Sevil Kartınıza yüklenmekte olup, Sevil Kartınız kullanarak bir sonraki mağaza alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilmekte yada daha sonra kullanılmak üzere kartınızda bırıktırılebılmektedır. Su an için bu mağazalarımızda ve online satışımızda kazanılan puanlar birleştirilememekte olup sız değerli müşterilerimize bu hizmeti sunmak için çalışmalarımız sürmektedir. Ayrıntılı bilgi için Müşteri Hizmetleri hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.