Fırsatlar

Sevil, Kampanyalar, Promosyonlar ve Hediyeler sayesinde, dünya çapında ilgi gören markaların ürünlerini en cazip fiyatlarla ve mutlu eden hediyelerle birlikte sizlerin beğenisine sunar. Belirli aralıklarla yenilenen ve güncellenen promosyon ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilmek için promosyon sayfamızı takip edebilirsiniz.
Güneş Kampanya 2022 - 2. Ürün %50 İndirim

Popüler Linkler: Güneş Koruyucu ve Bakımı | Krem ve Nemlendirici | SHISEIDO | Lancaster | Tüm Kampanyalar


*Kampanya 16 Mayıs - 31 Ağustos tarihlerinde tüm Sevil mağazaları ve sevil.com.tr’den yapılacak güneş ürünlerinin perakende alışverişlerinde geçerli olup fiyatı düşük olan 2. ürüne %50 indirim uygulanır. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyadan faydalanacakların Sevil Card uygulamasını mobil cihazlarına indirmiş olmaları gereklidir. Ayrıntılı bilgi sevil.com.tr ve müşteri hizmetleri hattından alınabilir. + KARGO BEDAVA + Hediye Testerlar


KEŞFET !
Lancaster 2022 SunProducts

Lancaster markasından yapacağınız 3 adet güneş ürünü alışverişinize Lancaster Plaj Çantası hediyedir. *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Valentino Sürpriz Hediye

Valentino’dan yapacağınız alışverişlerde Voce Viva Pouch hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Sisley Gifts Hediye

Sisley markasından yapacağınız 2000 TL ve üzeri alışverişlerinize delux boy ürünlerle Sisley Bakim Çantasi hediyedir!
·Lyslait (Delux)30ml ·Lotion Tonique aux Fleurs (Delux size) 30ml ·Hydra-Global (Delux size) 10ml ·Instant Éclat (Delux size) 5ml ·Baume Efficace 1,5ml ·Sisleÿa Boy Cream 8ml ·Izia échantillon 1,4ml
*Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
HOME BANNER: Lancome Özel 15% İndirim

KEŞFET !
Gifts Issey Miyake

Issey Miyake L’Eau D’Issey Eau & Magnolia EDT Intense Kadın Parfümü veya Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme Eau & Cedre EDT Intense Erkek Parfümü alışverişlerinizde, Issey Miyake Sırt Çanta Hediye!
*Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Narciso Rodriguez - Hediye

Narciso Rodriguez New Cristal EDP Kadın Parfümü alışverişlerinizde, Narciso Rodriguez Çanta Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Versace Sürpriz Hediye

Versace' den yapılan 1500TL ve üzeri alışverişlerinizde, Versace Dylan Turquoise Black Gold Pouch Hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Zadig Voltaire Hediye

*Zadig & Voltaire markadan yapılan 1000TL ve üzeri alışverişlerinizde, Zadig & Voltaire Süpriz Çanta hediye!
*Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
MONTBLANC Hediye!

*MONTBLANC 'den yapılan 900TL ve üzeri alışverişlerinizde, Mont Blanc Süpriz hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Valmont Hediyeler

Valmont 'tan yapacağınız 4000TL ve üzeri alışverişinize Valmont My Beauty Essentials Seti hediyedir. *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
La Mer - Deluxe Hediyeler

La Mer markasından herhangi 2 adet ürünü yapacağınız alışverişlerinize La Mer Creme De La Mer 3.5ML Deluxe Boy hediyedir. *Hediyeler stoklarla sınırlıdır

KEŞFET !
Roberto Cavalli Florence Ayna Hediye!

Roberto Cavalli markasından yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerinize Roberto Cavalli Florence Ayna Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
DKNY Hediye

*DKNY 'den yapılan 600TL ve üzeri alışverişlerinizde, *DKNY 'dan yapılan 600TL ve üzeri alışverişlerinizde, DKNY BE DELICIOUS BODY MOUSSE 150ML hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Sample Included - Önce Dene

Parfümle beraber gelen tester ile kokuyu dene. Beğendiysen parfüm sende kalsın, fikrini değiştirdiysen açılmamış kutuyu geri gönder ve kolay iadenin keyfini yaşa!

KEŞFET !
Juvena Hediye

JUVENA’ dan yapacağınız 900TL ve üzeri alışverişlerinize JUVENA Çanta ve Juvena Clarifying Cleansing Foam 30 ML, Superior Miracle Cream 25ml, Miracle Boost Essence 2,5ml Hediye. *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
ELEMIS - Gift

Elemis markasından herhangi 2 adet ürünü yapacağınız alışverişlerinize: Pro-Collagen Marine Cream 15 ml ve Pro Collagen Cleansing Balm 20g SEYAHAT BOYU ÖZEL HEDİYENİZ! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Gifts Bvlgari Sürpriz Hediye

*BVLGARI 'den yapılan 1500TL ve üzeri veya 2 Bvlgari ürün alışverişlerinizde Bvlgari 5ML Sürpriz Hediye hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
YSL - Yves Saint Laurent Sürpriz Hediye

Yves Saint Laurent markasından yapacağınız 750 TL ve üzeri online alışverişlerinize Yves Saint Laurent Sürpriz Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !