Fırsatlar

Sevil, Kampanyalar, Promosyonlar ve Hediyeler sayesinde, dünya çapında ilgi gören markaların ürünlerini en cazip fiyatlarla ve mutlu eden hediyelerle birlikte sizlerin beğenisine sunar. Belirli aralıklarla yenilenen ve güncellenen promosyon ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilmek için promosyon sayfamızı takip edebilirsiniz.
Shiseido WASO HEDİYE!*

2 Shiseido WASO ürünü alışverişlerinize 175TL değerinde WASO deneyimleme kiti hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Juvena Hediye

JUVENA’ dan yapacağınız 900TL ve üzeri alışverişlerinize JUVENA Çanta ve Juvena Clarifying Cleansing Foam 30 ML, Superior Miracle Cream 25ml, Miracle Boost Essence 2,5ml Hediye. *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Marlies Moller Hediye

MARLIES MÖLLER’ den yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize 100ml Marine Moisture Shampoo Hediye ! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Giorgio Armani Sürpriz Hediyeler!

Armani Beauty’den yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinize sepette Giorgio Armani 15 ML Parfüm hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Lancôme Hediye - Renergie

Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Alışverışlerıne, 270TL Değerınde Cılt Bakım Setı Renergıe Multı Lıft Ultra 15 ML + Tonık Douceur 50ML Hedıye!
*Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Chloe Hediye

Chloé markasından yapacağınız parfüm alışverişlerinize Chloe Deluxe Boy 5ML Parfüm Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Clarins - Gift

Clarins 'den yapacağınız her alışverişlerinizde, Clarins Deluxe Boy Sample Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Sisley Gifts Hediye

Sisley markasından yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişlerinize delux boy ürünlerle Sisley Bakim Çantasi hediyedir!
Çanta içerikleri: Eau Efficace – 30 ml, Sisleya Lotion de Soin Essentielle - 15ml, Sisleya IAA Visage tube 4ml, Mini Phyto- Lip Twist Rouge, Echantillon Izia EDP 1,4 ml
*Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Michael Kors Pink Stylish Çanta Hediye!

Michael KORS markasından yapacağınız 700 TL ve üzeri online alışverişlerinize Michael Kors Passport Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
ELEMIS - Gift

Elemis markasından herhangi 2 adet ürünü yapacağınız alışverişlerinize: Pro-Collagen Marine Cream 15 ml ve Pro Collagen Cleansing Balm 20g SEYAHAT BOYU ÖZEL HEDİYENİZ! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Gifts Bvlgari Sürpriz Hediye

*BVLGARI 'den yapılan 500TL ve üzeri veya 2 Bvlgari ürün alışverişlerinizde Bvlgari 15ML Sürpriz Hediye hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Gifts Guerlain

Guerlain 'dan yapacağınız 1500TL ve üzeri alışverişinize Guerlain Deluxe Boy Hediye Seti hediyedir. *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
HOME BANNER: Loreal Back to City

ŞEHRE DÖNÜŞ ZAMANI!
İyi görün, iyi hisset
Lancôme, Yves Saint Laurent ve Valentino markalarında seçili ürünlerde geçerli %30'a varan indirimi kaçırma!

KEŞFET !
Tom Ford Sürpriz Hediye

Tom Ford markasından yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizeTom Ford Ruj hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Lancôme Seyahat Sürpriz Hediye

Lancôme markasından yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinize Lancôme Çanta Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
DKNY Hediye

*DKNY 'den yapılan 600TL ve üzeri alışverişlerinizde, DKNY Fanny Pack Hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Azzaro Hediye

*Azzaro markasından yapacağınız 950 TL ve üzeri online alışverişlerinize Azzaro Weekend Bag - Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
La Mer - Deluxe Hediyeler

La Mer markasından herhangi 2 adet ürünü yapacağınız alışverişlerinize La Mer Creme De La Mer 3.5ML Deluxe Boy hediyedir. *Hediyeler stoklarla sınırlıdır

KEŞFET !
Versace Sürpriz Hediye

Versace' den yapılan 650TL ve üzeri alışverişlerinizde, sürpriz hediyeler kapınızda! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
YSL - Yves Saint Laurent Sürpriz Hediye

Yves Saint Laurent markasından yapacağınız 750 TL ve üzeri online alışverişlerinize Yves Saint Laurent Sürpriz Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Valentino Sürpriz Hediye

Valentino’dan yapacağınız alışverişlerde 7 ML Voce Viva EDP hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Calvin Klein Sürpriz Hediyeler!

*Calvin Klein 'den yapılan 600TL ve üzeri alışverişlerinizde Calvin Klein 15ML Deluxe Boy Parfüm hediye kapınızda! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Sample Included - Önce Dene

Parfümle beraber gelen tester ile kokuyu dene. Beğendiysen parfüm sende kalsın, fikrini değiştirdiysen açılmamış kutuyu geri gönder ve kolay iadenin keyfini yaşa!

KEŞFET !