ZARİF, ŞIK, BAŞTAN ÇIKARICI

2019 yılbaşı koleksiyonu ile yeni yılın coşkusunu Giorgio Armani ile hissedin. Giorgio Armani'nin ikonik parfümleri ve makyaj ürünlerinin ışıltılı dünyasını deneyimleyin. Armani zarafetinden ilham alan çarpıcı kırmızı renkleri, altın süslü işlemeleri ve özel yılbaşı setlerini keşfedin.

ARMANI IŞILTISINI KEŞFET

YILBAŞI HEDİYE SETLERİNİ KEŞFET

Yılbaşına özel parfüm setleri sevdikleriniz için aradığınız hediyeler olabilir.Armani ışıltısını yılbaşında sevdiklerinize yaşatın!

ARMANİ İLE YILBAŞI

Yeni yılı Giorgio Armani'nin güzellik ikonları ile kutlayın! Yılbaşına özel parfüm setleri sevdikleriniz için aradığınız hediyeler olabilir.Armani ışıltısını yılbaşında sevdiklerinize yaşatın!

YILBAŞI HEDİYELERİNİ KEŞFET

ARMANI ERKEĞİ

ARMANI KADINI

YENİLER

ÖNE ÇIKANLAR

ÇOK SATANLAR

GIORGIO ARMANI FONDÖTENLER

MAESTRO GLOW cilt ile mükemmel bir uyum sağlar, içerdiği besleyici yağlar sayesinde anında nemlendirici etkisini göstererek uzun süreli ışıltı verir. Ayrıca SPF 30 özelliği ile günlük UV korumasını sağlar.

GLOW ÜRÜNLERİ   |   40 ÜRÜN
MÜKEMMEL CİLT IŞILTISI İÇİN
RİTUELİNİZ

GIORGIO ARMANI MAKE UP

Zamansız stil, zarafet ve rahatlık… Giorgio Armani mükemmel bir kıyafette olduğu gibi italyan imzası makyajla buluşturuyor. Kusursuz olmak üzere tasarlanmış, yenilikçi Giorgio Armani makyaj ürünleri modern ve zarif kadınlar için tasarlandı.

MAKYAJ ÜRÜNLERİ   |   34 ÜRÜN
GIORGIO ARMANI
MAKE UP

❯   TÜM GÖZ ÜRÜNLERİ❯   TÜM DUDAK ÜRÜNLERİ❯   TÜM AKSESUAR ÜRÜNLERİ


GIORGIO ARMANI PARFÜM

İlhamını doğadan alıyor. Görünmez bir zerafet örneği. Mükemmellik ve uyumun sembolü. Esansların maharetle birleştirilmesi ile Giorgio Armani zamansız, cesur ama sade ve şık kokular yaratıyor.

PARFÜM ÜRÜNLERİ   |   50 ÜRÜN
SI
EAU DE PARFUME

❯   TÜM BAYAN PARFÜMLERİ❯   TÜM ERKEK PARFÜMLERİ❯   TÜM PRIVÉ PARFÜMLERİ


GIORGIO ARMANI CİLT BAKIMI

Giorgio Armani cilt bakım ürünlerine doğanın gücü ve gelişmiş teknolojinin mükemmel karışımını yansıtıyor. Önceden kullanılmamış yeni içerikleri ile benzersiz zengin dokuları ile öne çıkıyor. Cildin ihtiyaçlarını karşılayan ritüeller haline getirildiğinde Giorgio Armani cilt bakım ürünleri iki amaca hizmet ediyor: anında iyi hissetmek ve uzun süreli etki.

CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ   |   10 ÜRÜN
GIORGIO ARMANI CİLT BAKIMI