Giorgio ArmaniGiorgio Armani moda ve estetik anlayışını parfüm, makyaj ve cilt bakımı dünyasına taşıyor. Zarafet markanın ana temasını oluşturuyor. Güzellik, sadelik ve kalite en iyi malzemeler kullanarak elde edilen ürünlerde hayat buluyor ve zamansız asaleti yansıtıyor.

BABALAR GÜNÜ'NE ÖZEL

Giorgio Armani'nin fenomen parfümü Acqua Di Gio Profumo sınırlı sayıda üretilen 180 ml'lik dev şişesinde. Üstelik Babalar Günü'ne özel 125 ml fiyatına, 800 TL yerine 455 TL. Stoklarla sınırlıdır.

GIORGIO ARMANI HEDİYE

Giorgio Armani’den yapılan 400TL ve üzeri alışverişlerde Armani İmzalı Makyaj Çantası Hediye! Sadece Sevil.com.tr'den yapacağınız online alışverişlerde geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.

POWER FABRIC BİLİMSEL GÜÇ

GIORGIO ARMANI yeni fondöteni Power Fabric’i sunar. Uzun süre kapatıcılık ve kalıcılık sağlayan Power Fabric içerisindeki SPF 25 güneş korumasıyla cildi güneşten korur.
YENİLER

ÖNE ÇIKANLAR

ÇOK SATANLAR

GIORGIO ARMANI FONDÖTENLER

MAESTRO GLOW cilt ile mükemmel bir uyum sağlar, içerdiği besleyici yağlar sayesinde anında nemlendirici etkisini göstererek uzun süreli ışıltı verir. Ayrıca SPF 30 özelliği ile günlük UV korumasını sağlar.

GLOW ÜRÜNLERİ   |   40 ÜRÜN
MÜKEMMEL CİLT IŞILTISI İÇİN
RİTUELİNİZ

GIORGIO ARMANI MAKE UP

Zamansız stil, zarafet ve rahatlık… Giorgio Armani mükemmel bir kıyafette olduğu gibi italyan imzası makyajla buluşturuyor. Kusursuz olmak üzere tasarlanmış, yenilikçi Giorgio Armani makyaj ürünleri modern ve zarif kadınlar için tasarlandı.

MAKYAJ ÜRÜNLERİ   |   34 ÜRÜN
GIORGIO ARMANI
MAKE UP

❯   TÜM GÖZ ÜRÜNLERİ❯   TÜM DUDAK ÜRÜNLERİ❯   TÜM TIRNAK ÜRÜNLERİ❯   TÜM AKSESUAR ÜRÜNLERİ


GIORGIO ARMANI PARFÜM

İlhamını doğadan alıyor. Görünmez bir zerafet örneği. Mükemmellik ve uyumun sembolü. Esansların maharetle birleştirilmesi ile Giorgio Armani zamansız, cesur ama sade ve şık kokular yaratıyor.

PARFÜM ÜRÜNLERİ   |   50 ÜRÜN
SI
EAU DE PARFUME

❯   TÜM BAYAN PARFÜMLERİ❯   TÜM ERKEK PARFÜMLERİ❯   TÜM PRIVÉ PARFÜMLERİ


GIORGIO ARMANI CİLT BAKIMI

Giorgio Armani cilt bakım ürünlerine doğanın gücü ve gelişmiş teknolojinin mükemmel karışımını yansıtıyor. Önceden kullanılmamış yeni içerikleri ile benzersiz zengin dokuları ile öne çıkıyor. Cildin ihtiyaçlarını karşılayan ritüeller haline getirildiğinde Giorgio Armani cilt bakım ürünleri iki amaca hizmet ediyor: anında iyi hissetmek ve uzun süreli etki.

CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ   |   10 ÜRÜN
GIORGIO ARMANI CİLT BAKIMI
Bize Ulaşın