Swipe to the left

YÜZE KONTÜR VERMEK İÇİN ENJEKSİYON HALA GEREKLİ Mİ?

YÜZE KONTÜR VERMEK İÇİN ENJEKSİYON HALA GEREKLİ Mİ?
By Utku Olgun 27 Mayıs 2016 1212 Gösterim Yorum yok

Yaşlandıkça, cildimizde bazı problemler baş gösteriyor. Bu problemlerden en önemlisi yüz hacminin ve cilt altı yağ dokusunun kaybı ve yer değiştirmesi; dolayısıyla yüz oran ve dengesinin bozulmasıdır.

Bu nedenle günümüz anti-aging tedavilerinde ince çizgi ve kırışıklıklar üzerine yoğunlaşmak yeterli gelmiyor.

Dr. Frederique Brandt, yüz kontürünü düzeltmenin önemine şu şekilde değiniyor:

‘’Yüzdeki konveks ve konkav hatlar ve bu hatların ışıkla beraber yansıma şekli insanların yaşlanma belirtilerini fark etmesine izin verir.
Yüzü gençleştirmek sadece kırışıklıkları ortadan kaldırmak değildir.
Ayrıca Yüzü gençleştirmek daha genç ve çekici bir görünüm adına yüze hafifçe tekrar şekil vermektir.’’

Geçtiğimiz on yılda anti-aging endüstrisindeki en büyük gelişmelerden biri, değişik oranlarda hyalüronik asit (HA) içeren ve yüze tekrar hacim vererek genç görünüm sağlayan ve enjeksiyon yöntemiyle uygulanan dermalfiller’ların piyasaya verilmesi oldu.

Ancak enjeksiyon yöntemi, bazı riskleri de beraberinde getirdi. Cildin enjeksiyona alerjik reaksiyon geliştirmesi ve zaman zaman cilt altında küçük kalıcı veya kalıcı olmayan yumru oluşumları bu yan etkilerden en önemlileri diyebiliriz.

Oysa artık bu yan etki riskini göze almadan, enjeksiyon yapmadan yüz kırışıklıklarını gidermek ve yüze kontur vermek mümkün.

İlk bahsedeceğimiz ürün Dr. Brandt imzasını taşıyor:

Muayenehanesinde kullandığı en yeni dermalfiller’lardan esinlenen Dr. Brandt; yüz hacmini düzelten, yüze yeniden şekil veren, sorunlu bölgeleri dolduran ve dolgunlaştıran NNM 3-D Filler Mask / Doldurucu Maske’yi yarattı.

EŞSİZ HA4 TEKRAR HACİM VERİCİ KOMPLEKS

Hyalüronik asit desteği, rejeneratif peptidler ve lipofillerdan oluşan eşsiz kombinasyon Hyalüronik asit üretimini arttırıyor, yüze hacim veriyor ve dokunun yenilenmesine yardımcı oluyor.

ÜRÜN PERFORMANSI
Yüze yeniden hacim ve kontur veriyor.

Gözle görünür şekilde çizgi ve kırışıklıkların derinliğini azaltıyor.

KULLANIM

Kutudaki ürüne özel fırçayla yüzünüze ve boynunuza ince bir tabaka olarak uygulayın. Bir üçgen oluşturacak şekilde ve çeneden başlayarak fırçayı elmacık kemiklerine doğru sürün. Maskenin gece boyunca daha iyi etki edebilmesi için masaj yaparak cildin iç tabakalarına ulaşmasını sağlayın. Hızlı ve etkili sonuç için cilt üzerinde 10 -15 dk bekletin. Son olarak maskeyi yüzünüzden çıkarın.

İkinci ürün ise Estee Lauder’in New Dimension serisinden Shape&Sculpt serum:

Cilt yüzeyini daha pürüzsüz ve sıkı hale getirirken, şekillendirici teknolojisi ile cildi dolgunlaştıran ve kontürleri belirginleştiren; yeni, patentli ve konsantre formül... Sadece iki hafta içinde daha belirgin cilt kontürlerine sahip olmanızı sağlıyor. Hacim vererek cilt yapısını yeniden düzenlerken yanak ve çene bölgesine daha sıkı ve toparlanmış bir görünüm kazandırıyor.

Posted in: Sevil'den
Bize Ulaşın