Swipe to the left

YENİLENMİŞ CİLT İÇİN KOLAJEN MASKE

YENİLENMİŞ CİLT İÇİN KOLAJEN MASKE
By Utku Olgun 11 Nisan 2016 3173 Gösterim Yorum yok

Cildi yenileyen, ışıltısını ve gençliğini geri kazandıran mucize maske Valmont Regenerating Mask Treatment hakkında Valmont’un Uluslararası Eğitmenlerinden Dominique Weemaels ile konuştuk.

Valmont olarak dünyadaki en iyi kolajeni kullandıklarını belirten Weemaels, maske ile cildin neye ihtiyacı varsa karşılandığını vurguladı. Valmont Regenerating Mask Treatment’ın etkisini ilk kullanımda gösterdiğini kaydeden ünlü eğitmen, cildin hemen dolgunlaştığını, derinlemesine nemlendiğini, rahatladığını ve daha canlı bir renge kavuştuğunu ifade etti.

VALMONT REGENERATING MASK TREATMENT NASIL UYGULANIR?

Bir maske kullanmadan önce mutlaka cildimizin tamamıyla temiz olması gerekiyor. Biz de ilk olarak güzel bir temizlik uygulaması yapıyoruz. Valmont White Falls makyaj temizleyicisi ile bütün makyajımızı temizliyoruz. Bu ürün hem yüz hem de göz için kullanıma uygun olduğundan son derece kullanışlı. Valmont Cleansing With A Gel temizleyici jelimizle de cildimizi tamamıyla arındırıyoruz. Temizlik aşamasının ardından yüzümüzü su ile duruluyoruz.

Üçüncü aşamada Valmont Tonic Vital Falls uyguluyoruz. Ardından da Valmont Face Scrub Peeling ile cildimizdeki ölü hücrelerden kurtuluyoruz. Peelingi iki-üç dakika dairesel hareketlerle yapıyoruz. Sonra tekrar su ile duruluyoruz.

Artık maske kullanımı için hazırız. Valmont Regenerating Mask Treatment’ı yüzümüze uyguluyoruz. Maskeyi kurumaya başlayana kadar yüzümüzde tutabiliriz. En az yarım saat tavsiye edilirken, vaktimiz oldukça maskeyi yüzümüzde tutmamız etkisinin artması için önemli. Ancak maskenin yüzde kurumasını tavsiye etmiyoruz. Kurumanın başladığını hisseder hissetmez maskeyi kaldırıyoruz.

Maskenin kaldırılmasının ardından ürünün kutusuyla gelen küçük post kolojenleri cildimize uyguluyor ve böylelikle maskeyi fiksliyoruz. Bu uygulamanın ardından cilt yapımıza göre serumumuzu kullanabiliriz. Serumdan sonra da göz çevresi, dudaklar, boyun bölgesi gibi önemli bölgelere krem sürüyoruz. Son olarak da nemlendirici bakım kremimizi uyguluyoruz.

Posted in: Cilt Bakımı
Bize Ulaşın