Swipe to the left

YENİ YILDIZ: BULGARI MAGNOLIA SENSUEL

YENİ YILDIZ: BULGARI MAGNOLIA SENSUEL
Editör: Onur Yıldırım 12 Ocak 2019 1354 Gösterim Yorum yok

Manolya ağacını düşünün, göğe yükselen büyük yapraklarıyla harikulade çiçeklerinin kıyaslanılamayan kokusu her burnunuza iliştiğinde yeniden aşık olun.

Cihanın en nadide çiçeklerinden esinlenen Bulgari, Splendida serisine yeni bir ilave getiriyor.

İris, Gül ve Yasemin'den sonra Manolya'nın unutulmaz cazibesiyle tanışın.

Gelin size bir masal anlatalım...

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, diyarlardan birinin küçük bir kasabasının, önemsiz bir köşesinde şanlı bir manolya ağacının altında bir adem uyurmuş. Kokunun tesirinde rüyasında aşık olacağı kadını görmüş. Öyle ki ilk görüşte aşk onun için kokuyla başlamış. Asalet ve aydınlık, özün karanlıklarına ışık saçan şehvetiyle Manolya büyüler. Kadının en eşsiz civanını yansıtır.

Bulgari Magnolia Sensuel de işte çiçeğin doğal olarak sahip olduğu bu muhteşem tutku, canlılık, şehvet ve enerjiyi şişelemiş denebilir.

Bodrum Mandalina bahçelerinde sizi tatlı ve ışıl ışıl bir bahar gününde gezintiye götürdükten sonra egzotik Çin'in saray bahçelerinde Manolya, Portakal ve Yasemin çiçeklerinin zarif danslarını izlemek için elinizden tutan ve en temelinde Paçuli ve Vanilyanın beraberliğinin getirdiği hassas ve gizemli ama bir o kadar da rahatlatıcı özüyle kucaklayan bir parfümden söz ediyoruz.