Swipe to the left

YENİ BİR TARZ YENİ BİR KOKU

YENİ BİR TARZ YENİ BİR KOKU
By Utku Olgun 6 Nisan 2016 3493 Gösterim Yorum yok

Özel bir günde ya da yeni bir topluluğa girdiğinde kıyafetlerin, seçtiğin aksesuarlar kısacası tarzın kendini ifade etmenin en kolay yolu. Tüm bu görsel zarafetin altını çizen ve karşındakini etkilemeni sağlayan en önemli şey ise şüphesiz kokun. Her ne kadar sana ait bir kokun olsa bile bazen değişiklik yapmak, yeni kokular keşfetmek kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Kim bilir belki de henüz kokunu keşfetmedin…


ŞEHİRLİ ERKEK
CARVEN VETIVER NATURAL SPRAY HOMME

Modern erkeğin kokusu Carven Vetiver Natural Spray, şehirli kimliğinin tamamlayıcısı... Tepe notasındaki lavanta, misk adaçayı, limon ve mandalin ile enfes bir giriş yapan parfüm, kalp notasındaki sandal ağacı, süsen kökü, vetiver, bergamot, yasemin ve karanfil ile kimliğini ortaya koyuyor. Dip notadaki musk, amber ve mürrisafi ile etkin, kalıcılığını koruyor.. (Ürün Detayı)

HAYALLERİN RESMİ
HALLOWEEN TATTOO

Hayallerin gerçekleştiği sihir... İsyanın estetiği... İsyan et ve hayallerin gerçek olsun... Üst notasında pina colada, taze armut, mandalina ve kırmızı biber olan meyvemsi floral koku ailesine ait parfümün kalbindeki siyah gül , yasemin, deniz tuzu, gardenya kendinden geçirecek. Sedir, sandal ağacı, tonka fasülyesi ve miskten oluşan dip nota ile de isyanın hayat bulacak. (Ürün Detayı)

KORKUSUZ İSYAN
HALLOWEEN MAN TATTOO

Baharatların enerjisi tenin işlerken isyanın korkusuzca kendini gösterecek. Parfümün üst notasındaki bambu yaprakları, elma martini, kakule ve mandalinaya kalp notasında kara biber, afrodizyak zencefil, deniz tuzu ve tarhun otu eşlik ediyor. Dip notadaki misk, gri kehribar, sandal ağacı ve paçuli özü ile de koku kendini gösteriyor. (Ürün Detayı)

İÇİNDEKİ ZERAFET
ROBERTO VERINO GOLD BOUQUET

Çiçeksi meyvemsi koku, tepe notasındaki siklamen, mor menekşe ve sulu yeşil meyveler ile ferahlığını tenine yayıyor. Çiçeksi kalp notasını sümbülteberin çiçeklerinin birleşimi oluştururken, çağdaş kadınsılık dip notadaki vanilya ve paçuli ile doğuyor. (Ürün Detayı)

IŞIĞIN İFADESİ
ROBERTO VERINO GOLD DIVA

Tüm gözlerin üzerinde olmasından sıkılsa da, varlığı parıltı saçıyor. Roberto Verino Gold Diva’nın üst notasını lotus, nar ve çerkifelek, kalp notasını müge çiçeği, osmanthus çiçeği ve misk oluşturuyor. Dip notadaki amber, bal ve misk ile kokunun yumuşak sesi içini ürpertiyor. (Ürün Detayı)

MODERN DOKUNUŞ
JACQUES BOGART SILVER SCENT INTENSE

Oryantal-fujer ailesindeki koku, portakal çiçeği, kan portakalı ve limon ile dinamik ve tatlı bir giriş yapıyor. Orta notasında sardunya, biberiye, lavanta, kakule, kişniş ve muskat olan parfüm dip notasındaki aromatik otlar ve modern baharatlardan vetiver, tik ağacı, öd ağacı, meşe yosunu ve tonka fasulyesi ile kapanış yapıyor. (Ürün Detayı)

IŞILTILI, SÜRPRİZLİ
TOUS MOMENTS LOVE

Tous Moments Love, ilk bakışta aşk... Tutkulu, plansız, kaygısız... Çiçeksi meyvemsi koku pembe biber, pembe greyfurt ve İtalya mandalinası ile hayat buluyor. Müge, ahududu ve menekşe ile varlığını gösteren parfüm, sedir esansı, sandal ağacı, beyaz misk ve zambak ile de “Aşk’ı ölümsüzleştiriyor. (Ürün Detayı)

TENSEL ÇEKİCİLİK
TOUS SENSUAL TOUCH

Yazmakla anlatılamayan vahşi ruh... Baştan çıkarıcı... Kan kırmızı böğürtlenler, menekşe ve pembe greyfurt Tous Sensual Touch’ı yıldızların üstüne çıkarıyor. Tiare çiçeği, orkide ve Arap yasemini ile orta notasında cazibesini gösteren koku, paçuli, siyam benzoini ve vanilya ile dip notasında baştan çıkarıyor. (Ürün Detayı)

Posted in: Parfüm
Bize Ulaşın