Swipe to the left

YAZA HAZIRLANIRKEN SELÜLİTTEN KURTULUN

YAZA HAZIRLANIRKEN SELÜLİTTEN KURTULUN
By Utku Olgun 31 Mart 2016 5950 Gösterim Yorum yok

Havalar ısınıyor. Plajlarda rengarenk mayolarla arz-ı endam etme zamanı pek yakında. Peki siz hazır mısınız?

Bir Kaç Milimetre Çok Şey Değiştirir
CLARINS BODY SHAPING CREAM-MASVELT

Tarlaların kırmızı süsü gelinciğin inanılmaz üçlü etkisi: şekillendirme, sıkılaştırma, güzelleştirme... Clarins Body Shaping Cream-Masvelt ile tüm vücudunuzda inatça kıvrımlardan kurtul. (Ürün Detayı)

Rollerballlar ile Daha Etkili Uygulama
DR. BRANDT CELLUSCULPT

İçeriğindeki saf kafein, yeşil kahve ekstresi, enzimatik kompleks ile selülitle çok işlevli mücade eden Cellusculpt, rollerball aplikatörü ile devamlı mekanik stimülasyon yaratmanı sağlıyor. (Ürün Detayı)

Geceleri Depolanan Yağlara Karşı
MÉTHODE JEANNE PIAUBERT DNASLIM

15 gün içinde gözle görülür sonuçlar veren Dnaslim, genetik sebeplerle genellikle geceleri yağ depolayan kadın vücudu için özel olarak tasarlandı. Sesüsit sorununu tamamen çözmek için... (Ürün Detayı)

Sadece Bir Haftada Etkili Çözüm
MÉTHODE JEANNE PIAUBERT SLIMPASSION

Méthode Jeanne Piaubert Laboratuvarları’nın buluşu ChondrıcareTM Is, cildin tüm gün ihtiyacında göre çalışmasını düzenlemesine olanak verir. Tek bir özgün formülle yağlar serbest kalıyor. (Ürün Detayı)

Tüm Bölgelerde Selülitle Mücadele
SISLEY CELLULINOV

Selülit üzerinde iki aşamada etki gösteren longan çekirdeği özü ile, bütün vücutta selülit ile mücadele ediyor, cildi yeniliyor, pürüzsüzleştiriyor ve canlandırıyor. Kırmızı yosun özü ile de yağların stoklanmasını önlüyor. (Ürün Detayı)

Posted in: Cilt Bakımı
Bize Ulaşın