Swipe to the left

ÜNLÜ BLOGGERLAR İLE HARİKA BİR ANNELER GÜNÜ DENEYİMİ

ÜNLÜ BLOGGERLAR İLE HARİKA BİR ANNELER GÜNÜ DENEYİMİ
By Özgül Kaya 7 Mayıs 2016 600 Gösterim Yorum yok

Anneler Günü’ne özel çalışma ile ünlü bloggerlar Frenchos ve Deniz Saatcioğlu, İstinye Park'ta Maisone Lancome Evi'nde Parfüm ve Hediye Tasarım Workshop’u düzenledi. Aktivitede ünlü bloggerlar konukların veya annelerin parfüm falına baktılar ve doğru parfümü buldular. Ardından da hediye alınan parfümü konuklarıyla birlikte hediye paketi yaptılar.

Konukların ünlü bloggerlarla sohbet etme ve sorular sorma olanağı bulduğu aktiviteye konuklar yoğun ilgi gösterdi.

Sizin adınıza katıldığımız aktivitede Frenchos ve Deniz Saatçioğlu’nun görüşlerini aldık:

Frenchos: Konuklarımızın Lancome’dan alacakları hediyeleri birlikte paketlemek için buradayız. Bence anneye alınabilecek en güzel hediye parfüm. Ben geçen senelerde parfüm aldım, bu sene de öyle yapacağım. Workshop’u birlikte yapıyoruz. Aslında konukları biraz da yönlendiriyoruz. İlk önce, bizim de çok beğendiğimiz parfüm falını uyguluyoruz. Falda çıkan parfümü satın aldığınızda paketlemesini birlikte yapıyoruz.

Deniz Saatcioğlu: Bir anne olarak kozmetik hediye edilmesini çok isterim. Parfüm ve makyaj malzemesi hediye olarak beni çok mutlu eder. Uyguladığımız fal ile konukların karakterlerine ve ilgi alanlarına göre parfümlerini buluyoruz. Ben de falıma baktım. Bana Lancome Tresor Lumineuse Femme EDP çıktı. Aşkın ve şehvetin kokusu. Etkinlik alanımıza herkesi bekliyoruz. Çok güzel bir çalışma gerçekleştireceğiz.

7 ve 8 Mayıs tarihlerinde de devam edecek aktivite unutulmaz bir Anneler Günü deneyimi vaat ediyor.


LANCOME Ürünleri


Posted in: Parfüm
Bize Ulaşın