SGF 2019 Ekim - Cilt Bakımı ve Makyaj Ürünlerinde 2. Ürüne % 50 İndirim
SGF 2019 Ekim - Cilt Bakımı ve Makyaj Ürünlerinde 2. Ürüne % 50 İndirim
Swipe to the left

TONİK LOSYON NEDİR? SUPER AQUA LOTION İLE DOĞRU BAKIMA ULAŞIN!

TONİK LOSYON NEDİR? SUPER AQUA LOTION İLE DOĞRU BAKIMA ULAŞIN!
Editör: Timur Sahar 8 Ekim 2019 196 Gösterim Yorum yok

Tonik Losyon nedir?

Güzel bir cilt görünümünün muhtemelen en ihtiyatlı anasırlarından biridir tonik losyon. Sağlıklı görünümün temelini sağlayan dermandır. Cilt bakımınızın vazgeçilmezi değilse, bu makaleyi okuduktan sonra bizce olmalıdır. Hem teninize hem de cebinize yarayacak bu ürün peki nedir? ne değildir?

Sıhhatli ve aydınlık bir görünüm için günümüz kadınlarının cilt bakımı bir yana, makyajı bir yana, maskeler de diğer tarafa, asıl dikkat etmeleri gereken husus özellikle kalabalık ve nispeten kirli şehirlerde gün boyunca dışarda etkisinde kalınan tesirlerdir. Dolayısıyla sabah akşam özellikle yüz temizliği hakikaten inanılmaz bir önem arz etmekte. Tonik Losyon da bu yolda size yoldaştır.

Tonik Losyon dediğimiz ürünler sadece ve sadece teninizin kirden arınmasını kolaylaştırmak için tasarlanan cilt temizlik ürünleridir. Cildinizi hem temizler hem de yabancı istenmeyen maddelerden arındırırlar. Antiseptik özelliğe de sahip olan Tonik Losyonlar aynı zamanda muhtemel sorunlara yol açabilecek kötü niyetli mikropları da yok ederek cildinizi dezenfekte eder. Gözeneklere dolan kirler akıp gider.

Guerlain Super Aqua Lotion

Super Aqua-Lotion, yani Süper Su-Losyonu, kaliteli ürünleriyle tanıdığımız GUERLAIN'in hidratan losyonu, taptaze kokusu ve ipeksi dokusu ile cildinize sağlıklı ışıltısını kazandırmakta baş yardımcınız. Ürünün düzenli kullanımı ile birlikte deri yeniden canlanır, pürüzlerinden adeta arınır ve sevdiklerimizin öpücüklerine hazır hale gelir. İçeriğindeki gelişmiş Aquacomplex & Nfat5 proteini ile anında yeniden nemlenmeyi harekete geçirir ve arınmış cilt dokusu sağlar.

Ve bu ürünü elde etmek Sevil.com.tr ile çok kolay, bir kaç tık ve ücretsiz teslimat avantajlarıyla kapınıza teslim...