Swipe to the left

SiSLEY ULUSLARARASI CİLT BAKIM EKSPERİ SEVİL'DE

SiSLEY ULUSLARARASI CİLT BAKIM EKSPERİ SEVİL'DE
Editör: Timur Sahar 16 Nisan 2019 360 Gösterim Yorum yok

Sisley Uluslararası Cilt Bakım Eksperi Najwa Chidac 17-20 Nisan tarihleri arasında Sevil’e geliyor! Sana özel cilt analiz ve bakımı için mağazalarımızdan randevu almayı unutma!

Sevil mağazalarında cilt bakım uygulaması yapan Sisley Uluslararası Cilt Bakım Experi Najwa Chidiac ile daha önceden sizler için çok güzel bir sohbet gerçekleştirmiştik.

İşte Chidiac'ın Sisley hakkındaki düşünceleri, favori ürünü ve cilt bakım tüyosu.

Sisley’in felsefesi diğer markalardan çok daha farklı ve güven veriyor. Sisley ayrıca cilde uzun süreli bakım sağlamayı hedeflediğinden dolayı çalışmalarını son derece profesyonel bir şekilde yürütüyor.

Najwa kişiye özel, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre cilt bakım uygulaması yapıyor. Cilt bakım uygulaması ile birlikte Sisley tarafından özel olarak geliştirilen hareketler ile cilde masaj yapıyor. Böylelikle cildin oksijen alımına ve mikro sirkülasyonunun canlanmasına destek veriyor. Cilt enerji kazanıyor, toksinlerden arınmaya başlıyor ve bakım ürünlerine hazır hale geliyor.

FAVORİ ÜRÜN

İlk favori ürün Sisley Sisleya Lintegral Anti Age krem. Daha Sisleya’nın ilk tanıtımını gerçekleştirdiğimizde anti-aging alanında çok büyük bir yenilik yaptığımızı ortaya koymuştuk. İlk defa global anti-aging’den söz edildi. Sisley Sisleya Lintegral Anti Age de, yine bir yeniliğe imza atıyor ve yaşlanmanın üçüncü boyutunu ele alıyor. Sisleya’nın daha önceki anti-aging ürününde yaşlanmanın genetik faktörlerinden söz ederken, artık davranışsal faktörlerin cildimiz üzerindeki etkilerini de konuşuyoruz.


Sisley Uluslararası Cilt Bakım Experi Najwa Chidiac ile cilt bakım uygulaması bugün Zorlu, yarın İstinyepark, Cuma Akmerkez ve Cumartesi Akasya'daki Sevil mağazalarında.

sisley