Swipe to the left

SHISEIDO İLE GÜVENLE GÜNEŞLEN

SHISEIDO İLE GÜVENLE GÜNEŞLEN
By Wojciech Slezak 11 Temmuz 2016 624 Gösterim Yorum yok

Altmış yılı aşkın süredir güneş ışınlarına karşı koruma ürünleri hazırlayan Shiseido, özellikle ürünlerinin kalitesi, hafifliği ve etkinliği ile dikkat çekiyor. Son teknoloji ile hazırlanmış laboratuvarlarında hiç durmadan yeni araştırmalar yapan firma, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı en etkili korumayı geliştirmeye devam ediyor.

Shiseido’nun güneş bakım ürünlerinin savunma mekanizması Multi-Defence System, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı mükemmel korumayı sunarken, cildin canlılığını ve pürüzsüzlüğünü kazanmasına yardımcı oluyor. Kızgın güneşin altında geçireceğiniz zamanın kalitesini artıran ürünler; cildin kızarıklıktan, kuruluktan, aşınmadan ve hücre hasarından korunmasına destek veriyor.

ÇOCUKLAR İÇİN DE İDEAL

Çok daha hassas ciltleriyle güneşten korunmaya en çok ihtiyaç duyan çocuklar için de rahatlıkla kullanılabilecek ürünler, fibroblast hücrelerini iyileştirerek kolojen, elastin ve hiyalünorik asit üretimine de destek oluyor. İçeriğindeki Scutellaria Baicalensis özü, bir kalkan gibi UV ışınlarına karşı cildi koruyor. Pembe elma yaprağı özü de güneşin zararlı etkilerine karşı cildin korunmasına yardımcı oluyor.

Güneşin dostun olması için Shiseido yeter...

Posted in: Cilt BakımıVitrin
Bize Ulaşın