Swipe to the left

SERİNLEYİN VE BAŞTAN ÇIKARIN

SERİNLEYİN VE BAŞTAN ÇIKARIN
By Utku Olgun 20 Nisan 2016 2709 Gösterim Yorum yok

Sıcak yaz günlerinde hem ferahlamak hem de güzel kokmak isteyenlerin imdadına yaz kokuları yetişecek. Parfümlerin can alıcı notalarında yer alan buzlu esanslar, kumsalda güneşlenirken üzerinize damlayan bir su kadar etkili.

BVLGARI AQVA DIVINA

Bvlgari Aqva Divina yeni 40 ml boyutuyla yaz sıcaklarında çantandaki en iyi dostun olacak. Çiçeksi ve odunsu kokuların karşı konulmaz birlikteliğinden oluşan koku ile gençliğiniz ve kadınsılığınız açığa çıkacak...

CHLOE LOVE STORY

Yeni bir aşk doğuyor... Portakal çiçeğinin serinletici etkisiyle kendini gösteren Chloe Love Story daha da flora ve duygusal. İçeriğindeki latin çiçeği neşeli anlarınızı yeniden yaşatırken, kiraz çiçeği aşkınızı doruğa çıkarıyor...

ELIE SAAB

Akdeniz mavisi tenini saracak... Üst notasındaki mandalina ile Akdeniz güneşinde serinlemeyi vaat eden Elie Saab, orta notasındaki yasemin, portakal çiçeği ve frangipani çiçeği ile etkisini tamamlayacak. Dip notada ise sedir ağacı ve amber kokunun etkisini aurana yayacak.

MICHAEL CORS CORAL

Kadınsılığın yaz parfümünde hayat bulmuş hali; Coral... Üst notasındaki pembe greyfurt, orta notasındaki sümbülteber ve dip notasındaki ambrox gün boyu güzelliğine tazelik katacak.

ROBERTO CAVALLI PARADISO AZZURRO

Yeni yeryüzü cennetini keşfetmeye hazır mısın? Buğulu çiçeklerin ipeksi notaları ışıldayan aromatik notalarla harmanlayarak denizin esintisini teninize taşıyacak. Kokunun açılış notasını bergamot ve limon oluşturuyor. Kalp notasında yasemin yaprakları, dip notasında ise selvi ağacı ve kaşmeran karşılıyor.

ROBERTO VERINO GOLD BOUQUET

Çiçeksi ve meyvemsi Gold Bouquet, tepe notasında siklamen, mor menekşe ve sulu yeşil meyvelerle dikkat çekiyor. Koku, orta notasındaki sümbülteber meyvesi, dip notasındaki vanilya ve paçuli ile ferahlık ve hafiflik veriyor.

Posted in: Parfüm
Bize Ulaşın