Swipe to the left

SEN UYURKEN CİLDİN YENİLENSİN

SEN UYURKEN CİLDİN YENİLENSİN
By Wojciech Slezak 15 Haziran 2016 621 Gösterim Yorum yok

Gün boyu süren aktivitelerin aynı zamanda cildinde de hasar oluşturuyor. Çevresel faktörler, yorgunluk, yılların birikimi ile cildin hızla yıpranıyor. Peki sen gece uyurken cildinin bütün yıpranma etkilerinden arınmasını ister misin?

Estee Lauder Advenced Night Repair serisi sen en güzel rüyalarını görürken cildini onarıp yeniliyor. Cildi beslerken, yılların izlerini silerek gençlik ışıltını geri veriyor. Yepyeni bir güne tap taze bir ciltle kocaman bir “merhaba”...

ESTEE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR EYE SERUM

Gün boyu çevresel etkenler ile canlılığın kaybetmiş gözler için geliştirilen ürün, sen uykudayken gözlerini beslerken, ince çizgilerle, kaz ayaklarıyla, koyu halkalarla ve şişliklerle, daha doğrusu gözlerini gölgeleyen bütün faktörlerle savaşıyor.

ESTEE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR EYE CREME

Eye Serum’un destekleyicisi olan ürün, gözlerde istemeyeceğin bütün olumsuzluklarla mücadele ederken, daha kusursuz bir göz bölgesi sunuyor. Advanced Night Repair Eye Creme, tıpkı serum gibi ince çizgilerin, kaz ayaklarının, koyu halkaların ve şişliklerin görünümü etkili bir şekilde azaltıyor.

ESTEE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR SERUM

Zamanı durduramazsın. Ama zamanın etkilerini geri sarmak istiyorsan Advenced Night Repair Serum tam sana göre. Benzersiz ChronoluxCB ™ teknolojisiyle, kendini gösteren tüm yaşlanma belirtileriyle mücadele ediyor, çizgi ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltıyor.

ESTEE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR POWERFOIL SHEET MASK

Sen uyurken cildinin suya duyduğu gereksinim çok daha artıyor. Bu maskenin içerdiğindeki yarım şişe ANR ile, bu nem gece boyu cildine sağlanıyor. Onarımı en üst noktada gerçekleştiren Advanced Night Repair Serum formülü, 2 katmanlı sistemi “Double Matrix” ve CHRONOLUXCB™ içeriği ile benzersiz bir deneyim sunuyor.

Posted in: Cilt BakımıVitrin
Bize Ulaşın