Swipe to the left

BAKIMIN İLK ADIMI: TEMİZLEYİCİLER

BAKIMIN İLK ADIMI: TEMİZLEYİCİLER
By Utku Olgun 13 Mayıs 2016 2034 Gösterim Yorum yok

Daha sağlıklı, genç ve canlı bir cilde sahip olmak için yapılacak cilt bakımının ilk adımı tabii ki temizleme. Temizleme ne kadar iyi olursa cilt bakımınız da o kadar etkili olacak. Makyajdan, sebum fazlasından ve günlük kirlerden tam anlamıyla temizlenmemiş cilde uygulanan cilt bakım ürününden beklenen etki alınamaz. Tabii ki temizleme cilt tipine uygun ürünü bulmakla başlıyor...

DR. BRANDT XYY DUAL FUSION WATER

Dr. Brandt XYY Dual Fusion Water, cildi kir ve makyaj artıklarından etkili bir şekilde arındırırken, cildin PH dengesini de bozmuyor. Yüze ve gözlere uygun formülünde paraben ve parfüm bulunmuyor. Bütün cilt tiplerine uygun temizleme suyu, aynı zamanda cilde yumuşaklık da veriyor.

DR.BRANDT PORES NO MORE VACUUM CLEANER

Cilt güzelliğinin iki düşmanı siyah noktalara ve fazla yağlara karşı geliştirilen ürün, gözenekleri düzeltmeye de yardımcı oluyor. Cildin bakıma daha da uygun halle gelmesi için tercih edilecek ürün, cilde Pores No More Cleanser uygulandıktan sonra, gözlere temas ettirmeden kullanılıyor.

JUVENA 2-PHASE INSTANT EYE MAKE UP REMOVER

Gözler için uygulanan çift evreli temizleyici, aynı zamanda nem de veriyor. Daha kalıcı makyaj için tercih edilen suya dayanıklı göz makyaj malzemelerini dahi hemen temizliyor. Alkol içermeyen Juvena 2-Phase Instant Eye Make Up Remover’ı lens kullananlar ve hassas gözleri olanlar da rahatlıkla kullanabiliyor.

SAMPAR URBAN EXPRESS MOUSSE

Bu temizleme ürünü gözenekteki tıkanıklıkları tamamen temizliyor. En küçük kirleri dahi yok eden Sampar Urban Express Mousse, güçlü formülü ile düşlerdeki mükemmel cildi kolayca sağlıyor. Paraben içermeyen Sampar Urban Express Mousse’ı tüm cilt tipleri kullanabiliyor.

SAMPAR DAILY DOSE FOAMING CLEANSER

Yağ özlerinin ve ıhlamur suyunun mükemmel birleşiminden meydana gelen temizleyici, yüzü kirlerden ve makyaj kalıntılarından arındırırken cilt dengesini kusursuz bir şekilde sağlıyor. Paraben içermeyen Sampar Daily Dose Foaming Cleanser, cilt temizliği için aranan bütün özellikleri sunuyor.

VALMONT CLEANSING WITH A GEL

Bu tazeleyici temizleme jeli, yoğun makyajlarda dahi cildi rahatlıkla temizlerken, cildin tazeliğini ve yumuşaklığını geri kazanmasını sağlıyor. Hindistancevizi yağı, yeşil çay özleri ve ginseng özlerinden oluşan formülüyle nazik bir temizleme imkanı veriyor.

VALMONT WHITE FALLS

Kremsi sıvı makyaj temizleyici sütü Valmont White Falls, bütün makyaj türlerini temizlerken, bir yandan da cildi besliyor. Kuruluğa yatkın ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği ürün, Valmont markasının gözdelerinden biri.


Bize Ulaşın