Swipe to the left

ON YILLIK AŞKIN HİKAYESİ: JOLIE-PITT

ON YILLIK AŞKIN HİKAYESİ: JOLIE-PITT
By Wojciech Slezak 30 Eylül 2016 525 Gösterim Yorum yok

Angelina Jolie-Bradd Pitt çiftinin ilişkileri on yıllık bir süreyi kapsıyor. Bu kadar ünlü iki insanın birlikteliği doğal olarak daha ilk gününden itibaren hep göz önünde oldu. Çok konuşuldular, çok tartışıldılar. Biyolojik ve evlat edindikleri çocuklarıyla kocaman bir aile oldular. Kimi zaman mutlu aile pozları verdiler, kimi zaman mutsuzlukları basının manşetlerini süsledi. Ama öyle veya böyle on yılı devirdiler. Bu günlerde her yerde bu ünlü çiftin boşanma kararı konuşuluyor. Peki aslında çiftin hikayesi neydi?

İLİŞKİ 2006’DA BAŞLADI

Çift ilk olarak “Mr. And Mrs. Smith” filminde tanıştılar. Hem filmin çekimleri sırasındaki hem de filmin bütünündeki uyumları gerçekten de takdir topladı. O dönemde Angelina Jolie küçük kaçamaklar yaşarken, Brad Pitt, Jennifer Anniston ile mutlu bir evlilik yaşıyordu. Ya da objektiflere yansıyan görüntü buydu. Angelina’dan etkilendiği için mi, evliliği gerçek anlamda kötü gittiği için mi bilinmez ama bir süre sonra Pitt-Anniston çifti boşanma kararı aldı. Boşanmanın ardından da, 2006 yılında Jolie-Pitt çifti ilişkilerini duyurdu.

Daha ilk anda ilişki büyük ilgi çekti. Jolie’nin daha önce evlat edindiği iki çocuğu vardı. 2006’nın Mayıs ayında çiftin Shiloh adında ilk biyolojik çocukları dünyaya geldi. Çift hala evlenme kararı almamıştı. Yine de mutlulukları objektiflerden çok net okunabiliyordu. Zaten Jolie bir röportajında ilişkiye başlamasının sebebinin, evlat edindiği çocuklarından birinin Pitt’e “Baba” demesi olduğunu açıklamıştı. 2007 yılında bir çocuk daha evlat edinen çift, çok büyük bir aile oldu. 2008 yılında da çiftin ikiz çocukları Knox Leon ile Vivienne Marcheline dünyaya geldi.

EVLİLİK SEKİZ YIL SONRA GELDİ

Çift ara sıra ilişkileri hakkında basına bilgi verse de, genel olarak ilişkilerini kamuoyundan gizledi. Basının en çok konuştuğu konu ise ne zaman evlenecekleriydi. Bu konuda da ketum olan çift 2012 yılına kadar evlenmek istemediklerini vurguladılar. Ancak yıl 2012 olunca çift sürpriz bir kararla nişanlandı. Artık bu büyük aile yeni bir yola giriyordu.

Nişanlılıkları ancak iki yıl sürdü. Angelina Jolie ile Bradd Pitt 23 Ağustos 2014’de aile arasında sade ve gizli bir törenle evlendi. Böylesine ünlü bir çiftin mutluluğu gerçekten de dikkat çekiyordu. Ama son günlerde bu mutlu evlilik çatladı ve çift boşanma kararı aldı. Boşanma kararını kimin aldığından, boşanma sebeplerine ve mal paylaşımına kadar bir çok dedikodu bu günlerde magazin sayfalarını süslüyor. Hangileri doğru, hangileri yanlış bilmiyoruz ama mutlulukla takip ettiğimiz çiftin aşklarının bittiğinden eminiz...

BRADD’İN PARFÜMÜ

Oynadığı filmlerdeki başarılı çizgisiyle her zaman ilgiyle takip edilen Bradd Pitt, Chanel’’in efsanevi parfümü No5’in yüzü olarak da dikkat çekti.


Angelina Brad Chanel

Posted in: ParfümYaşam
Bize Ulaşın