Swipe to the left

ÖLÜMÜNÜN İKİNCİ YILINDA DR. BRANDT’İ ANMAK

ÖLÜMÜNÜN İKİNCİ YILINDA DR. BRANDT’İ ANMAK
By Özgül Kaya 24 Nisan 2016 2854 Gösterim Yorum yok

2014 yılında güzellik dünyası en önemli güzellik dermatologlarından birini kaybetti. Aynı zamanda günümüzün en parlak, ileri görüşlü ve üretken kişiliğiyle tüm dünyadaki profesyonellere ilham olan Dr. Brandt Madonna, Calvin Clein gibi birçok dünya starını genç tutan güzellik sanatçısı olarak bilinmekteydi.

MODERN BİLİMİ DOĞAYLA BULUŞTURAN BİLİM ADAMI

Yarattığı harikalarla, Dr Brandt her ne kadar çevresinde “sihirbaz” olarak adlandırılsa da yaptığı şey bilimdi. Çok başarılı bir bilim adamı olan Dr Brandt’in özel tedavi yöntemleri sıkı disiplinle yapılan bilimsel araştırmalara dayanıyor.

Dr Brandt’in ilk araştırma tutkusu Amerika’da Sloan-Kenting kanser merkezinde lösemi üzerine yaptığı araştırması ile başladır. Oradaki çalışmalarını kanserle savaşmak için doğal ürünlerin kullanılması üzerine gerçekleştiren Dr Brandt, yeşil Çay, A ve B vitaminlerini tedavi sürecinde kullandı. Bu çalışmaları ışığında modern bilimi geleneksel doğu botaniğiyle birleştirerek yaş veya mevcut cilt çeşidi fark etmeksizin göz alıcı canlı bir cilt için yeni formüller üretti. Bunun sonucunda ise, mucizevî Dr. Brandt markası doğdu.

Dr Brandt bunların yanı sıra Miami ve New York City’de günde en az 40 hasta ile çalışarak derinlemesine araştırmalar yaptı. Bu çalışmalar güzelleştirme tekniklerini geliştirmesine yardımcı oldu. Tedavisinde en son teknolojiyi kullanan Dr. Brandt, katı bir bilim olan tıpta yeni bir çığır açarak insan doğasının sınırlarını zorladı.

BİR DÜNYA MARKASI OLARAK DR. BRANDT

Güzellik dünyasının ezber bozan sanatçısı olarak ün kazanan Dr. Brandt kısa sürede dünyanın en çok aranan ve sevilen güzellik uzmanı dermatologlarından biri haline geldi. Adeta bir heykeltıraş gibi çalışan Dr Brandt eline aldığı yüzü sihirli elleriyle dolgun, pürüzsüz, genç ve göz alıcı bir görünüme kavuşturuyordu. En iyisinin iyisi olmak isteyenlerin adresi Dr. Brandt’in koltuğuna oturan sayısız dünya starının arasında Madonna, Donna Karan, Calvin Klein, Tomas Maier, Naomi Campbell, Linda Evangelista, Stephanie Seymour, Steven Meisel, Steven Klein, Ellen Barkin ve Gywneth Paltrow bulunuyor.

Dr. Brandt’in 30 yılı aşan klinik dermatoloji uzmanlığı sayesinde, Dr.Brandt Skincare; ünlüler, güzellik otoriteleri ve dünya kadınlarının seçtiği yaşlanma karşıtı ürün markası haline geldi. Dr. Brandt’in muayenehanesinde kullandığı çığır açan uygulamaların faydalarını aynı şekilde yansıtan yeni ve futuristik ürünler, herkese evinde bu tedavilerin özünü kullanma imkanı sunuyor. Bu bıçaksız harika ürünler gözle görülür, etkili ve çabuk sonuçlar vererek artık güzelliği herkes için ulaşılabilir kılıyor. Dr. Brandt’in hastalarından esinlenilerek laboratuvarında üretilen Dr.Brandt Skincare ürünleri yepyeni görünmenizi ve hissetmenizi sağlayacak.

Dr. Brandt Skincare ürünlerine tüm Sevil mağazalarında ve www.sevil.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

DR. Brandt ÜrünleriPosted in: Life Style