Swipe to the left

MUCİZEVİ SERUM GENÇLİK İKSİRİ

MUCİZEVİ SERUM GENÇLİK İKSİRİ
Editör: Wojciech Slezak 29 Mart 2018 5160 Gösterim Yorum yok

Estee Lauder’in gençlik güzelliğini geri kazandıran yeni mucizevi serumu Perfectionist Pro Rapid Lift Serum, özel bir etkinlikle tanıtıldı. Estee Lauder ofisinde, 28 Mart’ta gerçekleştirilen etkinlikte, ünlü Dermatolog Ayça Alan Atalay, konukların sorularını yanıtladı.

ESTEE LAUDER PERFECTIONIST PRO RAPID LIFT SERUM

Yerçekimi ile savaşan bu yeni güç, yüksek hızlı formül ile, doğal, daha fazla kaldırılmış ve genç görünümlü cilt için, çene çizgisi, yanaklar, göz çevresi ve hatta inatçı gülme hatları boyunca birden fazla yüz bölgesine görünür iyileşme sağlıyor. Cildin, anında ışıltı kazanıyor, nemleniyor ve gençliğini geri kazanıyor.

Özel olarak tasarlanmış bir yeniden yapılandırma peptidi olan güçlü bir Asetil Hexapeptid-8 konsantrasyonu ile hazırlanan formül, cilde hızlı bir şekilde nüfuz ediyor. Cildin önemli destek ağını güçlendirmek için doğal kolajenin ve elastinin artmalarına yardımcı oluyor.

Cildin üç gün içinde, pürüzsüz ve yumuşak bir doku kazanıyor.

İki hafta içinde cilt daha sıkı olurken, çene çizgileri ile yanaklar daha kalkmış, çizgiler ile kırışıklıklar da önemli ölçüde azalmış bir görünüme kavuşuyor.