Swipe to the left

LANCOME'DAN CİLT BAKIM ÜRÜNÜ ABSOLUE L'EXTRAIT

LANCOME'DAN CİLT BAKIM ÜRÜNÜ ABSOLUE L'EXTRAIT
Editör: Timur Sahar 15 Mayıs 2019 158 Gösterim Yorum yok

Kişisel bakım, kadın-erkek fark etmeden, öncelikle insanın kendisine duyduğu sevgi ve saygıyla başlar.

Kendini seven her kişi, hem bedenen hem zihnen sağlıklı olması için gerekli olan her şeyi bilmek ve uygulamak ister.

Kişisel bakım ürünlerinizin kullanımı günlük rutininizin bir parçası olduğunda, kendinize olan güveninizin arttığını, enerjinizin yükseldiğini fark edeceksiniz.

Bakımlı olmak, sadece güzel görünebilmekle değil aynı zamanda sağlıklı olmakla da ilgili olduğundan, kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerini kullanmak çok önemlidir.

Kalitesi dünya çapında kanıtlanmış Sevil Exclusive markalarının (Lancôme da bunlardan biri:) ürünleriyle cilt bakımınız, saçlarınız ve vücudunuz için en doğru seçimleri yapacaksınız.

Lancôme Laboratuvarları ileri düzey teknolojileri kullanarak Lancôme gülü özlerini elde etti ve yenileyici özelliklere sahip bu gül özleri Absolue L’Extrait Ultimate Elixir'in kalbine konuldu.

Absolue L’Extrait Ultimate Elixir, cilde ışıltı kazandırarak ideal yaşlanma karşıtı bakımı sunuyor. Yumuşak dokusu cildi sarmalayarak pürüzsüzleşmiş ve kadifemsi yumuşaklıkta bir cilt hissi yaratıyor.

Yeni nesil formülü değerli gül özleriyle zengileştirildi: Lancôme Gül Kök Hücreleri’nden Absolue L’extrait Güzellik Yağı.

Cilt daha esnek, daha yumuşak ve daha dolgun görünür. Cilt, gün geçtikçe güçlenir, aydınlanır ve cilt görünümü sağlıklı bir şekilde ışıldar.

Sabah ve akşam iki aşamalı güzellik ritüelindeki belirli hareketler ile; siyah kısımla iksir kremi uyguladıktan sonra altın renkli kısımla masaj uygulamasını gerçekleştirin.

Sonuçlara gözleriniz inanamayacak...

Bu muhteşem ürünü edinmek için ise sadece bir tık yeterli, hem de internet alışverişlerinize indirim ve ücretsiz teslimat avantajlarıyla...