Swipe to the left

LA MER “DÜNYA OKYANUS GÜNÜ”NÜ KUTLUYOR

LA MER “DÜNYA OKYANUS GÜNÜ”NÜ KUTLUYOR
By Utku Olgun 8 Haziran 2016 679 Gösterim Yorum yok

Elliyi aşkın ülkede sayısız organizasyon ile her yıl 8 Haziran’da kutlanan “Dünya Okyanus Günü”nü Lamer de özel bir indirim ile kutluyor.

La Mer, her yıl 8 Haziran’da denizleri korumak için Creme De La Mer’in özel mavi ambalajıyla satıyor. Bu özel ürünü yüzde 12’lik önemli bir indirimle sınırlı sayıda üreten La Mer, elde ettiği geliri de, su altı araştırmalarını desteklemek ve denizlerin korunmasına katkı sağlamak amacıyla National Geographic’e bağışlıyor.

CEREME DE LA MER

Özündeki birbirinden özel içeriklerle hazırlanan kremde deniz yosunu, kalsiyum, magnezyum, potasyum, demir, lesitin, vitamin C, E ve B12, turunçgil yağı, okaliptus, buğday tohumu, kaba yonca ve ayçiçeği bulunuyor. Ancak mucizevi iksirin özelliği bu içerikler değil. Bu içeriklerin fermantasyonunda uygulanan yöntem yaratıyor mucizeyi.

Bu temel içeriklerin mucize iksire dönüşme yoluna La Mer bio-fermantasyon diyor. Dört aylık bir zamanı kapsayan bu bio-fermantasyon ile her üründe bulunabilen içerikler, derinlemesine besleyen, cildi daha yumuşak, sıkı yapan ve yaşlanmayı neredeyse tamamen durduran Creme De La Mer mucize iksirine dönüşüyor.

Posted in: Cilt BakımıSevil'denVitrin
Bize Ulaşın