Swipe to the left

KUSURSUZ CİLT İÇİN...

KUSURSUZ CİLT İÇİN...
By Utku Olgun 17 Temmuz 2016 720 Gösterim Yorum yok

Profesyonel klinik cilt bakımını evine taşıyan Dr. Brandt, muhteşem iki ürünüyle kusursuz cilt için hizmetinde...

GÜZELLİK DOĞADA

Güneş ışınlarına maruz kaldığımız şu günlerde, Dr. Brandt ürünü Oxygen Facial cildine adeta suni teneffüs etkisi yaratıyor. Yüze uygulanan profesyonel oksijen tedavilerinden esinlenilen ürün, gücünü hayatın kaynağı oksijenden alıyor.

Oksijen olmadan hücreler, kırışıklıkları engelleyen ve genç kalmayı sağlayan doğal kollajen ve elastini üretemiyor. Modern hayatın stresi ve UV ışınlarının zararları da buna eklendiğinde cildimiz oksijene aç kalıyor ve donuklaşıyor.

Dr. Brandt Oxygen Facial Flash Recovery Mask, oksijenin cildine hızlı bir şekilde girişini sağlayarak toksinlerin dışarı atılmasına ve cildinin nemlenmesine destek oluyor. Maske, muayenehanedeki basınçlı ve yoğun oksijen tedavisi uygulamalarını, besleyici zengin bir maske olarak evde uygulamanı sağlıyor. Taze hava alır gibi cilde oksijen transferini hızlandırıyor. Cildin oksijen kabul etme ve çevresel faktörlerden korunma kabiliyetini artırıyor. Paraben ve sentetik koku kullanılmadan üretilen maskeyi gönül rahatlığı ile tüm cilt tipleri kullanabilir.

TÜM GÖZENEKLER KUSURSUZ

Ancak estetik merkezlerinde kullanılabilen, çift yönlü gözenek düzeltme teknolojisi artık parmak uçlarında! Profesyonel düzeyde fiziksel ve kimyasal peeling yapma ve gözenek düzeltme özelliklerini tek bir kremle sunan Dr. Brandt Pore Dermabrasion, gözenekleri küçültürken aynı zamanda cilt yüzeyini eşitliyor ve pürüzsüz hale getiriyor. Pores No More serisinin en yeni üyesi olan bu çift etkili formül, gözeneklerde tıkanmaya neden olan kiri derhal incelikle temizleyip arıtıyor. Hedefine odaklı aktif içerikler, gözenek duvarlarını güçlendirip sıkılaştırarak gözenekleri gözle görülür şekilde küçültmeye devam ediyor.

İçeriğindeki, profesyonel kalitedeki mikro-kristaller, gözenekleri derinlemesine temizliyor ve cilt yüzeyini düzeltmek amacı ile optimal fiziksel peeling sağlıyor. Gözenekleri derinlemesine temizleyip, arıtan bu içerik, gözeneklerdeki tıkanıklığı açıyor. Daha pürüzsüz bir cilt görünümü için gözenek duvarlarını sıkılaştırıyor ve güçlendiriyor.

Posted in: Cilt BakımıVitrin