Swipe to the left

KADININ SEKSİ İKİ YÜZÜ

KADININ SEKSİ İKİ YÜZÜ
By Utku Olgun 19 Nisan 2017 832 Gösterim Yorum yok

Aslında her kadının seksi iki yüzü var. Bir yüzü tüm bakışları üzerinde toplamak isterken diğer yüzü bütün oyunlarını sevdiği erkek için saklıyor. İlk anda inkar etsen de, biraz daha derine baktığında bu iki seksi yüzü de kendinde göreceksin.

İlk bakışta çelişkili gibi duran bu yapı aslında kadınlığın doğası. Bu doğayı keşfetmen ve daha da güçlendirmen için Tom Ford harika bir parfüm yaratmış: Noir Pour Femme.

Tom Ford Noir Pour Femme kadını en ufak hareketiyle bile bütün bakışları üzerinde topluyor. Özellikle simsiyah elbisesi ve yüksek stilettosuyla o kadar baştan çıkarıcı ki, hiç kimse cazibesinden kaçamıyor. O da bu bakışların farkında. Yüzündeki muzip tebessüm bunu gösteriyor. Ama o kendini bir tek erkeğine saklıyor...

Mandalina yağı, bitter portakal yağı ve zencefil ekstresi ile oluşturulan üst nota seksi yapıyı inşa ediyor. Orta notadaki saf gül, yasemin özü, portakal çiçeği ve Hindistan kulfi tatlısı davetkar bir çağrı yaparken, Madagaskar vanilyası, amber, Avusturya sandal ağacı ve damla sakızı reçinesi kadının tüm gücünü ortaya çıkarıyor.

Posted in: ParfümVitrin