Swipe to the left

JUVENA MIRACLE BEAUTY MASK

JUVENA MIRACLE BEAUTY MASK
By Özgül Kaya 14 Mayıs 2016 833 Gösterim Yorum yok

Mucizelere inanır mısın? Peki sadece on dakikada, sanki iki saatlik bir güzellik uykusundan kalkmış gibi tazeleneceğine? Üstelik etkili bir anti-ageing ile birlikte...

Yaşlanma karşıtı güçlü maske Juvena Miracle Beauty Mask, mucizeyi getiriyor. Sadece on dakikalık uygulama ile daha sıkı, esnek ve dolgun bir cilde kavuşurken, cilt enerji ve ışıltı kazanıyor. İçeriğinde SkinNova SC technology, Öglena Grasilasyonu, Hyalüronik asit, Pentavitin, E Vitamin ve Bisabolol bulunan mucizevi güzellik maskesi, genç görünümü korumak ve yeniden kazanmak için ideal.

Juvena’ya özel SkinNova SC technology ciltte bulunan kök hücrelerini çalıştırarak cildi yenilerken, Öglena Grasilasyonu ise bu yenilemeyi hızlandırmak için cildin metabolik aktivitelerini hızlandırıyor. Hyalüronik ile Pentavitin su kaybının önlenmesini ve cildin nemlenmesini sağlıyor. E Vitamini erken yaşlanmaya karşı savaşırken, papatya yağından elde edilen Bisabolol ise tahrişlere karşı oldukça etkili.

UYGULAMA

Tabii ki iyi bir cilt bakımı temizlikle başlıyor. Cildin temizlemesinin ardından Juvena Miracle Beauty Mask uygulanıyor ve on dakika bekleniyor. Son olarak maske fazlalığı masaj yapılarak cilde yediriliyor ya da ılık su veya kağıt mendil ile temizleniyor.

Maske, gece maskesi olarak da kullanılabiliyor. Bunun için yine temizlenmiş cilde maske uygulanıyor ve beş dakika sonra masaj yapılarak yediriliyor. Ciltte tüm gece bekleyen mucizevi güzellik maskesi günün taze ve diri bir ciltle karşılanmasını sağlıyor.

Posted in: Cilt BakımıVitrin