Swipe to the left

JAVIER BACALLADO İLE TOUS VE HALLOWEEN

JAVIER BACALLADO İLE TOUS VE HALLOWEEN
By Utku Olgun 30 Nisan 2016 996 Gösterim Yorum yok

Türkiye’ye Sevil mağaza yöneticilerine eğitim vermek için gelen Parfumes y Diseno Eğitim Müdürü Javier Bacallado ile yeni parfümleri Tous Le Cologne ve Halloween Shot hakkında konuştuk...

Şu anda Türkiye’de üç marka pazarlıyoruz: Tous, Halloween ve Roberto Verino. Bu markalardan ikisinin yeni ürünlerini yakın zamanda piyasaya çıkaracağız. Bunlar Tous Le Cologne ve Halloween Shot. Bu yeni iki parfümümüzün de hedef kitlesi oldukça geniş. Özellikle Türkiye’de markamızı tercih edenler için son derece tatmin edici olacaklar.

TOUS LE COLOGNE

Kadının ve erkeğin rahatlama anı. En önemli özelliği içeriğindeki kontrast. Üst notalarında beyaz çiçeklerin tazeliği varken alt notalarında odunsu notaların yoğunluğu var. Dolayısı ile kendi içinde bir kontrast oluşturuyor. Bir yandan tazelik alırken bir yandan da yoğunluk buluyorsunuz.

HALLOWEEN SHOT

Hallowen Shot ise tamamen faklı. Bu kokuda genç ve hayatı cesurca yaşayanlar ana hedef kitlemiz. Kadın kokumuz çok çarpıcı. Şekerli bir koku. İlk anda çarpıcılığını hissediyorsunuz. Bir yandan cesaret verirken bir yandan da davetkar. Halloween Shot’ın erkek parfümü ise biraz daha yoğun. Odunsu ve derimsi bir koku. Bu parfüm de cesaret verici. Hayatı ekstrem yaşayanların kokusu olacak.

TOUS Ürünleri


HALLOWEEN Ürünleri


Posted in: ParfümSevil'den
Bize Ulaşın