Swipe to the left

HASSAS CİLTLER İÇİN MÜKEMMEL KORUMA

HASSAS CİLTLER İÇİN MÜKEMMEL KORUMA
By Wojciech Slezak 26 Haziran 2016 547 Gösterim Yorum yok

Genel olarak beyaz tenlilerin ciltlerinin hassas olduğu bilinir. Ancak, ani iklim değişimleri, katkı maddeli gıdalar, stres, yoğun yaşam, kimyasallar ve bunlar gibi etmenler yüzünde bu tanım değişti. Bebek ve çocukları da eklediğimizde dünya üzerinde yaşayan insanların yüzde 40’a yakının hassas ciltli olduğu artık bilinen bir gerçek.

Hassas cildi olan birisinin bir çok şeyden uzak durması gerekir; aşırı sıcak veya soğuk, güneş, ter, stres vb. Peki bu mümkün mü? Tabii ki günümüz modern yaşam şartlarında maalesef mümkün değil. Bu nedenle hassas cildi olanlar, ciltlerini korumada daha da dikkatli olmalı.

Bugün hassas ciltler için mükemmel bir koruma öneriyoruz: Clarins Sun Care Milk-Lotion Spray Very High Protection UVB UVA 50+

CLARİNS SUN CARE MILK-LOTION SPRAY VERY HIGH PROTECTION UVB UVA 50+

Bu güneş bakım ürünü, muadili bir çok ürünün aksine, güneşin zararlı ışınlarını emmek yerine yansıtıyor. Bu yansıtma özelliğini sağlayan mineral filitreme sistemi ayrıca epidermis tabakayı koruyarak yaşlılık belirtilerini engelleyen Phyto-Sunactly özelliğiyle öne çıkıyor. Alerjik ciltlerde de kolaylıkla kullanılabilen güneş bakım sütü, suya ve terlemeye dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor.

Posted in: Cilt BakımıVitrin
Bize Ulaşın