Swipe to the left

HANGİ PARFÜM BABANI ANLATIYOR?

HANGİ PARFÜM BABANI ANLATIYOR?
By Utku Olgun 14 Haziran 2016 702 Gösterim Yorum yok

Koşulsuz sevgi nedir? Cevabı bulmak zor gibi gelse de aslında değil. Babalarımıza ve onların bizim için yaptıklarına bakmamız yeterli. Hastalandığımızda sabaha kadar başımızı bekleyen, gerçekleştirmesi çok zor bile olsa isteklerimizi yerine getirmek için çabalayan, durmadan çalışan, bütün varlığını hiç çekinmeden bize veren... Peki sen babana, babaların o en özel gününde alacağın hediyeyi belirledin mi? Eğer ona özel ve her açıdan onu anlatan bir hediye almak istiyorsan senin için seçtiğimiz kokulardan babana en uygununu seçebilirsin. Sportif, Rocker, cool, karizmatik, gizemli... Senin baban hangisi?

SPORTİF BABALARA; TOUS MAN SPORT

Sabah erken kalkıyor ve ilk iş mutlaka sporunu tamamlıyor. Hafta sonları ya birlikte basketbol oynuyorsunuz, ya da önemli bir maça gidiyorsunuz. Uzun yürüyüşleri, güzel havalarda sahilde ritimli koşuyu seviyor. O zaman tercihin Tous Man Sport.

Notalarındaki zencefil, granny Smith elma ve mine çiçeğiyle oluşan zıtrık, dip notadaki seçkin kaşmir, vaz geçilmez misk ve dinginlik veren meşe yosunu ile güçlü bir birliktelik oluşturarak etkileyici frish kokuyu doğuruyor.

ROCKER BABALARA; HALLOWEEN TATTOO

Her ne kadar senden vaz geçemese de özgürlüğü en önemli kriterlerinden biri. Yaşamın dayatmalarına karşı çıkıyor. Toplumun kuralları değil onun doğruları hayatına yön veriyor. Onun için gençlik yıllarla sınırlanmış değil, yaşamın ta kendisi. Tercihin kesinlikle Halloween Tattoo.

Karabiber, zencefil ve kakulenin mükemmel uyumu elma martini ile tüm duyuları harekete geçirirken vazgeçilmezliği aşılıyor. Miskler, deniz suyu damlası, paçuli ve kehribar ile tamamlanan notalar auraya bir dövme gibi işleyip, asi ruhları güçlendiriyor.

COOL BABALARA: J. BOGART SCENT PURE

Her zaman sakin. Olaylara yaptıkları ile değil sağlam duruşuyla yön veriyor. Varlığı başlı başına yeterli. Etkilenmeden ona bakmak imkansız. Biliyorsun ki, her zaman uzaktan da olsa seni izliyor ve her zaman güven veriyor. Babanın kişiliğine mükemmel uyum sağlayacak parfüm J. Bogart Scent Pure.

Greyfurt, yeşil elma, nane yaprağı ve bergamot ile koku üst notada muhteşem bir giriş yapıyor. Orta notadaki portakal çiçeği, kakule, hindistan cevizi, lavanda ile parfüm etkisi altına alırken alt notadaki paçuli, tik ağacı, Guaiac ağacı ve misk parfümün berrak ve taze dokusunu bütünlüyor.

KARİZMATİK BABALARA: CARVEN POUR HOMME

Nereye giderseniz gidin, bakışlar ilk onu buluyor. Her ortamda ilk anda fark ediliyor. Etrafına yaydığı büyü sadece seni değil bütün arkadaşlarını etkiliyor. Ona verebileceğin en değerli hediye, bu güçlü karizmasını güçlendirecek Carven Pour Homme.

Menekşe ve greyfurt karizmatik ilk etkiyi tepe notasında gösterirken, parfümün orta notasındaki adaçayı, sedir ağacı ve hindistan cevizi baharatlı etki ile kokunun özünü vurguluyor. Parfüm dip notasındaki vetiver ve sandal ağacıyla odunsu etkiyle sarhoş ediyor.

GİZEMLİ BABALARA: TOUS MAN INTENSE

Hiç bir zaman tam anlamıyla çözülemiyor. Önemli bir sır değil sakladığı, varlığının yarattığı bilmeceler kendini gösteriyor. Gerçekten kim olduğunu anlamak gerçekten onu izlemekle mümkün. Ancak o zaman bile soru işaretleri bitmiyor. Tam bilinmezlik onun için değerli. Ama bunu etkileyici olmak için değil, yaşamın içinde kendisi olabilmek için yapıyor. O zaman Tous Man Intense ile babanı tamamlayabilirsin.

İki büyülü iksir, portakal çiçeği ve adaçayı... Tazeliği yaratan bu iki nota ile parfüm aromatik notaları ile bütünleşiyor.

Posted in: ParfümSevil'denVitrin
Bize Ulaşın