Swipe to the left

HAFTA SONU NE YAPIYORSUN?

HAFTA SONU NE YAPIYORSUN?
By Özgül Kaya 23 Haziran 2016 881 Gösterim Yorum yok

Yaz bütün güzelliğiyle kendini gösteriyor, ancak daha tatile gidemedin. İstanbul’da, güneşin yakıcı sıcağında gündelik koşuşturmalarına devam ediyorsun. Peki işlerin duraksadığı bu Cumartesi ne yapıyorsun?

Senin için iki alternatif seçtik. Tabii güne güzel bir mekanda brunch ile başlıyorsun. Sabahın geç saatlerini öğleden sonraya bağlayan, güzel sohbetlerin lezzetle birleştiği bu güzel başlangıcın ardından durağın İstanbul Modern...

SANATÇI VE ZAMAN – SERGİ – İSTANBUL MODERN

Geçmişten geleceğe bir çok sanatçıyı bir araya getiren bu koleksiyon sergisi, sanatçıların zaman olgusu üzerinde kendilerini konumlandırmalarını konu ediniyor. Serginin en önemli önerisi; sanatçının, benliğindeki zamanla, onun dışında var olan zamanı belirlemesi ve hesaplaşması. Sergide, sanatçıların yaşadıkları dönemleri nasıl gördüklerini, endişelerini, hayal kırıklıklarını izleyeceğiz.

Bu güzel serginin ardından önerimiz, İstanbul Modern’in muhteşem manzarasında lezzetli bir yemek. Yemeğinizin hemen ardından sizi Kenan Doğulu’nun muhteşem bir konseri bekliyor...

KENAN DOĞULU – KONSER – HARBİYE CEMİL TOPUZLU AÇIKHAVA SAHNESİ

Yeni Albümü “İhtimaller” ile hayranlarının karşısında olacak Kenan Doğulu, 21 Haziran Cumartesi saat 21:25’te sahneye çıkıyor. Doğulu, müzikseverlerin hafızalarında yer etmiş "Gelinim", "Sımsıkı Sıkı Sıkı"’, "Aşkkolik", "Aşk Oyunu", "Baş Harfi Ben", "Can Bebeğim", "Ex Aşkım" gibi unutulmaz şarkılarını yepyeni bir soundla, caz formlarında seslendirecek. Türkiye’nin en önemli caz müzisyenlerinin de sahnede yer alacağı konser, müthiş bir müzik ziyafeti vaat ediyor.

Böylesine güzel bir günü, tarzına en uygun müthiş bir partiyle sonlandırabilirsin.

YSL ROUGE VOLUPTE SHINE OIL-IN-STICK

Bu eğlenceli haftasonu programı için üç ayrı modda alternatifler sunan Yves Saint Laurent Valupte Shine serisi tam sana göre. ÜAsla bitmeyen eğlenceler için hazırlanmış seri, içeriğindeki altı çeşit yağ ile de dudaklarını gün boyu besleyecek.

GÜNDÜZ TUTKUNLARI
N° 41 Corail À Porter
N° 42 Baume Midi Minuit
N° 43 Rose Rive Gauche
N° 44 Nude Lavallière

GECE KUŞLARI
N° 45 Rouge Tuxedo
N° 46 Orange Perfecto
N° 47 Beige Blouse
N° 48 Smoking Plum

HAFTA SONU AŞIĞI-OYNAMAYA HAZIR
N° 49 Rose Saint Germain
N° 50 Fuchsia Stiletto
N° 51 Rose Saharienne
N° 52 Trapèze Pink

Posted in: MakyajYaşam