Swipe to the left

GÜNEŞ ARTIK YAKIN DOSTUN

GÜNEŞ ARTIK YAKIN DOSTUN
By Utku Olgun 26 Mayıs 2016 662 Gösterim Yorum yok

Cildin hassas mı? Artık kızgın güneşe bakıp gölgeliklere saklanmana gerek yok. Hassas ciltler için geliştirilen yüksek SPF güneş koruyucuları, güneşi dostun yapacak. Sen yazın tadını dilediğin gibi çıkarırken cildin hiç olmadığı kadar rahat olacak...

CLARINS SUN CARE MILK-LOTION SPRAY SPF 50+

Güneş ışınlarını emmek yerine yansıtan mineral filtreleme ile cildin epidermis tabakasını koruyan ve yaşlanmayı önleyen Phyto-Sunactyl özellikleriyle vazgeçilmez olan ürün, cildin derinliklerine inerek, güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Suya ve terlemeye karşı son derece dayanıklı olan Clarins Sun Care Milk-Lotion Spray SPF 50+, yapışma hissi vermeyen hafif dokusuyla da rahatsızlık vermiyor.

JUVENA SUNSATION SUPERIOR ANTI-AGE CREAM SPF 50+

Yüz bakımına özel yüksek korumalı güneş kremi Superior Anti-Age Cream SPF 50+, bağışıklık sistemi üzerinde etkilidir. Bu sistemi uyararak yaşlılığın erken belirtilerinin önüne geçen güneş kremini, tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir.

LANCASTER SUN BEAUTY COMFORT TOUCH CREAM GENTLE TAN SPF 50

Güneşin zararlı etkilerinden korurken, bronzlaşma imkanı da veren Lancaster Sun Beauty Comfort Touch Cream, yeni Infrared koruması ile çifte koruma sağlıyor. İçeriğindeki yakut tozu, titanyum dioksit ve sedefli timiron prigment ile güneş ışınlarını yansıtarak etkisini yok ediyor. UV ışınlarından doğan serbest radikalleri ise Özel Anti-oksidan Kompleksi ile önlüyor.

LANCOME SOLEIL BRONZER DRY TOUCH BODY MIST - VÜCUT SPF 50

Sağlıklı, parlayan ve kalıcı bronzluk sağlayan Soleil Bronzer Dry Touch Body Mist, uzun süreli etkisiyle cildi güneş ışınlarının zararlı etkisinden koruyor. Ürün, güneş lekeleri, kuruluk, kırışıklık ve elastikiyet kaybı yaratan güneşin zararlı ışınlarına karşı bir kalkan görevi yapıyor.

SHISEIDO EXPERT SUN PROTECTION LOTION SPF 50+

Hassas ciltler için özel olarak geliştirilen ürün, çocuk ciltleri için kullanılan içeriklerle hazırlanmış. Shiseido’nun WetForce teknolojisi sayesinde su ve terleme ile etkisi artan Expert Sun Proteciıon Lotion SPF 50+, tahriş etkisinin düşüklüğü ile dikkat çekiyor. Hafif yapısıyla rahatsızlık hissi yaratmayan losyon, güneşin yaşlanma etkilerine karşı da savaşıyor.

Posted in: Cilt Bakımı
Bize Ulaşın