Swipe to the left

GUERLAIN’DEN SÜPER KAHRAMANLAR

GUERLAIN’DEN SÜPER KAHRAMANLAR
By Utku Olgun 25 Mayıs 2016 672 Gösterim Yorum yok

Hayatının her anında süper kahramanlara ihtiyaç duyabilirsin. Belki de en çok güzelliğini kusursuzlaştırırken...

İçin rahat olsun. Guerlain’in süper kahramanı imdadına yetişiyor...

SUPER LIPS

Kuru veya çatlak dudaklar için geliştirilen ürün daha ilk kullanımda dudakları onarıyor. Enfes tadıyla vaz geçemediklerinin arasına girecek Super Sips, devrim yaratan formülüyle ihtiyaç duyduğun anda yanında.
MIDNIGHT SECRET

Cildindeki yorgunluk ve uykusuzluk izlerini silmeye hazır mısın? Bu süper kahraman uykunun her anını güzellik uykusuna dönüştürerek yorgunluk izlerini silecek, her sabah yepyeni bir güne uyanmanı sağlayacak.
CREME SOS

Creme SOS ile yardım çığlığın hiç cevapsız kalmayacak. Stres, yorgunluk, çevresel etkiler, kuruluk... Cildi yumuşacık saran, tüm sıkıntıların çözümü süper kahraman ile artık hiç biri dert değil.
RADIANCE IN A FLASH

Her buluşmanda güzelliğinle baş döndüreceksin. Çünkü süper kahramanın Radiance In A Flash yanında. En kısa sürede cildinde yaratacağı lifting etkisiyle ışıltınla baş döndüreceksin.
STOP SPOT

En büyük derdin sivilce mi? Artık değil. Stop Spot imdadına yetişti. Sivilcelerin üstünü kolaylıkla kapatan ve cildi onarıp sivilcelere karşı koyan süper kahramanın ile çok daha güzelsin.Posted in: Cilt BakımıMakyajVitrin
Bize Ulaşın