Swipe to the left

GENÇLİK DEVRİMİ

GENÇLİK DEVRİMİ
By Wojciech Slezak 29 Ağustos 2016 501 Gösterim Yorum yok

Yüze gençlik etkisini veren ne? Tabii ki dolgunluğu. Dior Capture Total Le Serum, yüzün doğal dolgunluğunu geri kazandırırken gençlik etkisi veren konturları canlandırıyor. Yaşlanmanın sadece fiziksel değil duygularla da ilgili olduğunu ortaya koyan bilim insanları, geliştirilen özel formülle her açıdan cilde gençliğini veriyor. Cilde doğal dolgunluğunu kazandıran serum, cildi daha hoş ve yuvarlak bir hale getiriyor. Genç yüzlerdeki enerjiyi sağlayan serum, genç görünümü sağlarken duygusal izlenimi de daha iyi hale getiriyor.

Yuvarlak ve dolgun bir yüzde:

- Çizgilerin belirginliği oldukça düşük görünüyor. Özellikle dikey çizgiler neredeyse hiç görünmüyor. Böylelikle yüzün üzgün sert görünümü giderken, gençlik enerjisi geri kazanılıyor.
- Dolgun ciltlerde, yaşlılığın en önemli belirtilerinden cilt sarkması yaşanmıyor. Üzüntü, yorgunluk ve karamsarlık gibi işaretler böylece görünmüyor.
- Cildin ışığını kaybetmesi bir diğer önemli yaşlılık belirtisi. Capture Total Le Serum ile cilt ışığını geri kazanıyor ve daha genç bir görünüme kavuşuyor.

Capture Total Le Serum ile cildin doğal gençliğini yeniden kazanıyor.

Posted in: Cilt BakımıVitrin
Bize Ulaşın