Swipe to the left

GENÇLİĞİNİN ENERJİSİ YÜZÜNDE PARILDASIN

GENÇLİĞİNİN ENERJİSİ YÜZÜNDE PARILDASIN
By Wojciech Slezak 9 Temmuz 2016 671 Gösterim Yorum yok

Cilt Bakımının önde gelen ünlü Fransız güzellik markası Methode Jean Piaubert, 90 yıllık tecrübesini geliştirdiği son teknoloji ile birleştirerek yarattığı mucizevi cilt bakımı ürünlerine geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı iki yeni ürün ekledi. Yaşlanma karşıtı cilt bakımı serisi DivinSkin’in bu iki ürününü gelin birlikte keşfedelim.

YÜZÜN GENÇLİĞİNİ GERİ KAZANSIN

Yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı bütünsel cilt bakım ürün serisi DvinSkin ile zamana meydan okuyun. Sinerjiyle hem gece hem gündüz çalışan üründeki yenilikçi bileşenler cildin yaşlanmasına karşı çok yönlü hareket ediyor. DivinSkin Rejuvenating Face Cream, içeriğindeki Skinylink ile cildi sıkılaştırırken, Aquafilm kompleksi ile de maksimum nemlendirme sağlamaya yardımcı oluyor. Toxiclear ilk ince çizgi ve kırışıklıkların ortaya çıkışını engelliyor ve toksinlerin değişimine yardımcı olarak, cilde detoks etkisi veriyor ve hücre ömrüne birkaç yıl katıyor. Son aşamada sedef mikroküreciklerinin ışığı yansıtıcı etkisi ile cildin ışıltısının geri kazanımı meydana getiriyor.

Bu canlandırıcı gece ve gündüz yüz kremi ile aşama aşama cilt yoğunluğunu, elastikiyetini geri kazanıyor, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümü gözler görülür derecede azalıyor, cildin gençlik ışıltısıyla parıldamaya başlıyor.

KUSURSUZ GÖZLER

Göz çevresinde yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı ilk bütünsel ürün DivinSkin ile zamana meydan oku. Ferahlık hissi ve rahatlık veren Revitalising Rejuvenating Eye Contour Cream göz çevresine ideal nemlendirme sağlıyor, ilk defa ortaya çıkan ince çizgiler ve kırışıklıklar, göz altı morluk ve şişkinlikleri ve elastikiyet kaybını önlemeye yardımcı oluyor. Özel ve doğal içerik Eye + dokuya zarar veren ve yaşlanmanın ilk belirtilerinden sorumlu olan toksinlere karşı savaşarak, gözün kaybolan ışıltısını geri getirmeye destek veriyor.

Canlandıran ve gençleştiren göz çevresi kremi ile hassas göz çevresi mükemmel bir şekilde nemlendiriliyor. İnce çizgiler, kırışıklıklar ve şişkinlikler gözle görülür şekilde azalıyor. Gözlerin ışıltıyla parıldıyor.

Posted in: Cilt BakımıVitrin