Swipe to the left

EL MASAJIYLA RAHATLA

EL MASAJIYLA RAHATLA
Editör: Utku Olgun 31 Mart 2018 2852 Gösterim Yorum yok

Issey Miyake, yeni parfümü Pure Nectar’ın tanıtımı için Sevil ile birlikte çok güzel bir etkinlik hazırladı. Refleksoloji Uzmanı Krisna Surya tarafından gerçekleştirilen çalışmada, ellere, özel Pure Nectar yağı ile masaj yapılıyor. Konuklar profesyonel masaj ile rahatlarken aynı zamanda Pure Nektar’ın etkileyici kokusuyla tanışıyor. 1 Nisan’da da Sevil İstinye Park mağazasında devam edecek etkinlik için rezervasyon yaptırmayı unutma...

ISSEY MIYAKE PURE NECTAR

L'eau D'issey Pure serisinin yeni üyesi L'eau D'issey Pure Nectar, aslında tam bir nektar kokusu. Şişesinde barındırdığı her damla, içine işleyen bahar günlerinde rengarenk çiçek açmış bahçeleri çağrıştırıyor. Güzelliğiyle büyüleyen koku en saf çiçek kokusunu aurana taşıyor.

L'eau D'issey Pure Nectar, zengin nektarı hafif sulu notalarla birleştiriyor. Üst nota, narin bir koku için balı, gevrek armut suyuyla birleştiriyor. Orta nota daha önce hiç olmadığı kadar derin, zengin, çiçek açan bir gül kokusuna sahip. Temel nota ise, pürüzsüz sandal ağacı, ciltte dalga, kum ve deniz kokuları görüntüsünü uyandıran amber ve cashmeranın uyumlu karışımıyla doğuyor.