Swipe to the left

DONNA KARAN LIQUID KASHMERE

DONNA KARAN LIQUID KASHMERE
By Utku Olgun 12 Mayıs 2016 742 Gösterim Yorum yok

Donna Karan’dan birbirini tamamlayan üç yeni parfüm; Black, White, Blush...

LIQUID CASHMERE BLACK

Kadının birbirini tamamlayan iki yüzü... Bir tarafı tazeleyen, güçlendiren beyaz, öbür tarafı çekici, arzulu ve kışkırtıcı siyah... Çekici, arzulu ve şehvetli Liquid Cashmere Black’in üst notasındaki gülyağı, siyah kiraz ve ahududu karşılarken, orta notasındaki yasemin, menekşe ve paçuli ahengi doruğa çıkarıyor. Dip notasındaki güneş çiçeği, sandal ağacı ve karamelize ceviz ise lezzetli notaları tamamlıyor.

LIQUID CASHMERE WHITE

Kadının birbirini tamamlayan iki yüzü... Bir tarafı tazeleyen, güçlendiren beyaz, öbür tarafı çekici, arzulu ve kışkırtıcı siyah... Tazeleyen ve güçlendiren Liquid Cashmere White’ın üst notasındaki İtalyan Bergamotu, Limon Primofiore ve siyah Frenk üzümün tazeliği getirirken, orta notasındaki gül, ylang ve osmanthus etkiyi güçlendiriyor. Dip notasındaki musk, sandalağacı notaları, vanilya tohumu ve sakız reçinesi çiçeksi oryantal kokuyu sonsuzluğa taşıyor.


DK LIQUID CASHMERE BLUSH

Liquid Cashmere Blush ise sığınılacak bir liman... Yumuşak, narin, samimi, hassas... Kokunun derinden gelen sesi kaosun içindeki dinginliği modern kadına sunuyor... Parfümün üst notasındaki ışıltılı alheditler, orta notasındaki yasemin ve dip notasındaki misk doğal çiçeksi kokuyu oluşturuyor.Posted in: ParfümVitrin
Bize Ulaşın