Swipe to the left

DOĞAL DUDAKLARLA GERÇEK GÜZELLİK

DOĞAL DUDAKLARLA GERÇEK GÜZELLİK
Editör: Utku Olgun 25 Mart 2018 2866 Gösterim Yorum yok

Dudakların doğal güzelliğini ortaya çıkaran yeni ruj serisi Dior Addict Lipglow Lip Stick, iki bitişi tek üründe sunarak kusursuz sonuç veriyor. Dior Backstage’in sahip olduğu evrensel balm, mat ve holografik bitişi bir arada sunuyor. Dudak rengini canlandırırken dudakların doğal güzelliğini yansıtıyor.

Mat Glow: Renkli balm, dudakları zenginleştiren yumuşak bir bulanıklık etkisi için kadifemsi, mat bir cila etkisi sunuyor. Dudakları yumuşak pembeyle buluşturmak için renk reviver teknolojisiyle üretilen ürün, nemlendirici ve besleyici özellikleriyle de dudakların güzelliğini garanti altına alıyor.

Holografik Işıma: "Holografik" parlaklıktaki konfor ve renk iyileştirme teknolojisi, dudakları güçlendiriyor.

Dior Addict Lipglow Lip Stick’in sırrı, makyaj ve dudak bakımı arasındaki mükemmel dengede yatıyor. Herkesin dudaklarının kendine özgü kimyasına tepki veren ve her cilt tonuna uyan doğal bir renk veren Renk İyileştirici teknolojisi sayesinde, dudaklar, taze, dolgun ve ışıltılı görünüyor.

Tek başına kullanıldığında dudağın orijinal rengini ortaya çıkaran ürün, astar olarak bir başka rujun altına da uygulanabiliyor.