Swipe to the left

DIOR’DAN YAZ MAKYAJI

DIOR’DAN YAZ MAKYAJI
By Wojciech Slezak 25 Haziran 2016 799 Gösterim Yorum yok

Dior puantiyelerin canlılığıyla enerji dolu muhteşem bir yaz vaat ediyor...

DIOR ARDICT MILKY TINT

Konforu, ferahlığı ve yumuşaklığı sunan yeni Dior Ardict Milky Tint, doğal renkleri ve parlaklığı dudaklarınla buluşturuyor. Vazgeçilmez nemli etkisiyle baştan çıkaran ürün, inanılmaz yumuşak etkisiyle dudaklarda kuş tüyü hafifliği sunuyor. Farklı renk alternatifleri bulunan Dior Ardict Milky Tint’in renkleri, ıslak tonlardan pastel renklere kadar uzanıyor.

DIOR SKIN NUDE AIR LOW POWDER

Teninin ışıltısı artıran bu kompakt pudralar, özel yapısıyla cildin nefes almasını sağlıyor. Güneş tonu renkleriyle cildin sağlıklı görüntüsünü güçlendiriyor.

DIOR 5 COULEURS POLKA DOTS

Üç ayrı renk konseptiyle tırnaklarına canlılık verecek; doğal tonlar ve deniz mavisi, kavun ve vişne, tatlı pembe ve açık lavanta. Hangisi seni yansıtıyor?

DIOR EYE REVIVER POLKA DOTS

Kum rengi tonlarındaki Eyle Reviver, gözle yeni uyanmış etkisi sağlayan her zaman taze görünmeni sağlıyor. Ürün, gözlerinin canlı ve doğal görünümünü de güçlendiriyor.

DIOR VERNS POLKA DOTS

Üç ayrı konseptte mükemmel tırnaklar. Doğal tonlar ve deniz mavisi, kavun ve vişne, tatlı pembe ve açık lavanta... Seni en çok yansıtanı seç ve kendini göster...

DIOR ADDICT LIPSTICK POLKA DOTS

Dudaklara mükemmel dokunuşla yaz makyajın hazır. İster tatlı pembe, ister pembemsi bej... Gülüşün güzelliğini süsleyecek.

Posted in: MakyajVitrin
Bize Ulaşın