Swipe to the left

DAHA GÜZEL CİLT İÇİN BAKIM YAĞLARI

DAHA GÜZEL CİLT İÇİN BAKIM YAĞLARI
By Utku Olgun 6 Mayıs 2016 3146 Gösterim Yorum yok

Zamanı durdur, nemlendir, yumuşat, sıkılaştır... Çok sayıda özelliğiyle benzerlerinden bir adım öne çıkan özel yağlar, güzelliğini güçlendiriyor. Tek yapman gereken seçmek...

LA PRAIRIE SWISS ICE CRYSTAL DRY OIL

Zamanı durduran Cellular Swiss Ice Crystal Dry Oil, sonsuz güzelliğin başlangıcını simgeliyor. Yüksek teknoloji laboratuvarlarında yaşı olmayan cilt için sürekli yenilikler arayan bu yeni yağ, cildini ihtiyacı olan nem seviyesine çıkarırken, pürüzlerden temizlenmiş yumuşak bir dokuya kavuşturuyor. Bunların yanında güçlü bir yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünü olan Swiss Ice Crystal Dry Oil, cildi güçlendiriyor, onarıyor, besliyor ve ona ihtiyacı olan enerjiyi veriyor.

SHISEIDO FUTURE SOLUTION LX REPLENISHING TREATMENT OIL

Bu lüks bakım yağı cilde ışıltısını geri verirken, besleyici etkisini göstermek için anında nüfuz ediyor. Hem vücutta hem de yüzde kullanılabilinen yağ içeriğinde çuha çiçeği, safran yağı, argan yağı, jojoba yağı ve macademia fındığı yağı bulunduruyor. Cildin gün boyu nemsiz kalmasını engelliyor, cildi yumuşatıyor ve uzun süreli hoş kokusuyla rahatlatıyor.

SISLEY BLACK ROSE PRECIOUS FACE DRY OIL

Yüzü bakım için hazırlarken hem anti-ageing özelliğiyle gençleştirici etki yapan yağ, aynı zamanda besleyici özelliği ile cildi güçlendiriyor. Cilde kazandırdığı bir çok özellikle adeta bir güzellik iksiri olan Sisley Black Rose Precious Face Dry Oil, cildin konforunu, esnekliğini, yumuşaklığını, canlılığını ve enerjisini güçlendirmek için destek oluyor.

CLARINS HUILE “TONIC” BODY TREADMENT OIL

Clarins Huile “Tonic” cilt dokularını sıkılaştırıyor, cildin esnekliğini ayarlıyor, derinin üst tabakalarını nemsizlikten koruyor ve cilde saten yumuşaklığı veriyor. Bileşiminde biberiye, adaçayı, sardunya, nane bitkilerinin ve fındığın yağı bulunan ürün formülünün yüzde yüz saf bitki özlerinden oluşmasıyla da bir adım öne çıkıyor.

SMASHBOX PHOTO FINISH PRIMER OIL

Yüzde elli baz yüzde elli yağ özelliğiyle mükemmel bir makyaj hazırlık ürünü olan Photo Finish Primer Oil, aynı zamanda cilt yenileme özelliği ile dikkat çekiyor. Formülünde 15 farklı yağ özü bulunan yağ, cilde anında nüfuz ederek nemlenmiş, taze ve daha genç bir cilt meydana getirerek makyaj için harika bir tuval meydana getiriyor. Makyaj yenilenmek istendiğinde direk makyajın üstüne de uygulanabilen bu yağın inanılmaz etkisini elde etmek için iki damlası yeterli.


Bize Ulaşın