Swipe to the left

SEVİL VE CLINIQUE’TEN YAZA MERHABA

SEVİL VE CLINIQUE’TEN YAZA MERHABA
By Utku Olgun 18 Mayıs 2016 810 Gösterim Yorum yok

Sevil ve Clinique, saygın yayın yönetmenleri ve editörlerin katıldığı bir toplantı ile yaza merhaba dedi. Sıcak havalarda makyaj ve cilt bakımı için yepyeni önerilerin ve ürünlerin tanıtıldığı toplantıda, güneşin tadının tam anlamıyla çıkarılacağı bir yazın beklediği mesajı verildi.

Birbirinden önemli ürünlerin yer aldığı tanıtım toplantısında en çok ilgimizi çeken ise Clinique Moisture Surge Nemlendirici oldu:

CLINIQUE MOISTURE SURGE NEMLENDİRİCİ

Yaz aylarının en önemli dertlerinden biri ciltteki kuruluk. Güzel hava bizi günümüzü açık havada keyifle geçirmeye davet ederken, güneşin cildimizdeki kurutucu etkisi aldığımız keyfi zedeliyor. Ancak bu durum Clinique Moisture Surge Nemlendirici ile sorun olmaktan çıktı. Çünkü artık bulunduğu ortamın nemini ve sıcaklığını göz önünde bulundurarak gün boyu cildinin nem dengesini koruyor. Hem kuru hem de yağlı ciltlerin rahatlıkla kullanabileceği ürün, ciltte oluşmuş yıpranma etkilerinin de giderilmesine destek oluyor.

Peki bunu nasıl yapıyor?

İki aşamalı olarak etki gösteriyor. İlk aşamada meydana getirdiği nem bariyeri ile cilt yüzeyindeki koruyucu ve yumuşatıcı tabakayı güçlendiriyor. İkinci aşamada ise nem bariyerinin barındırdığı ana yağ üretimini dengeleyerek cildi sağlığına kavuşturuyor. Sana da güneşin tadını keyifle çıkarmak kalıyor.


Bize Ulaşın