Swipe to the left

CİLT ONARIMINDA YENİ DÖNEM

CİLT ONARIMINDA YENİ DÖNEM
By Utku Olgun 8 Ağustos 2016 686 Gösterim Yorum yok

Gündelik hayatımızda karşılaştığımız bir çok faktör cildimizde onarılması güç izler bırakıyor. Üstelik bu faktörlerin çoğundan uzak duramıyoruz. Peki bu çaresizlikte kusursuz cilt mümkün mü?

Lancome 2011’de piyasaya sunduğu, mucizevi LR 2412 molekülü ile cilt bakımında çığır açan serumu Visionnaire ile kusursuz cilt arayışında önemli bir adım atmıştı. Artık, LR 2412 molekülünün olağanüstü yapısı Visionnaire Krem ile yeniden hayat buluyor.

Cildin onarılmasına destek veren Visionnaire Krem, kuvvetli LR 2412 molekülünün yanı sıra hyaluronik asit ve adonezin içerikleriyle de oldukça güçlü. Cildin her noktasına homojen şekilde etki eden LR 2412 molekülü, yaşlanma ile üretimi azalan ve cilde dolgunluk veren hylauronik asidin üretimine yardımcı oluyor. Kremin içeriğindeki adonezin de, kolajen yıkımına neden olan enzimlerin faaliyetini düşürürken, LR 2412 molekülünün kolajen yüklemesine destek oluyor, hücrelerin cilt tabakaları ile olan bağlarını kuvvetlendiriyor. Hyaluronik asit ise cilde ihtiyacı olan nemi verirken cildin bütünlüğünü sağlıyor.

Cilt, bir yandan onarılırken bir yandan günlük bakımına kavuşuyor...

Posted in: Cilt BakımıVitrin
Bize Ulaşın