Swipe to the left

ÇİÇEK ŞÖLENİ

ÇİÇEK ŞÖLENİ
By Utku Olgun 15 Mart 2016 7255 Gösterim Yorum yok

Parfümlerin kalbindeki çiçekler bedeninde hayat buluyor...

GARDENYA
TOUS Floral Touch

Görkemli beyaz çiçeklerle zarif bir başlangıç....

Sandal ağacı ve beyaz misk ile oluşan üst nota nektarinin meyvemsi dokunuşları ile sarmalanıyor. Parfümün kalbinde gardenyanın ipeksi ve tatlı kokusu, sümbülteber çiçeğinin yoğunluğu ile uyum içerisinde. Taze yasemin ise ışıltısı, özü ve kalıcılığı ile koku nüanslarıyla dolu. mandalina ve bergamot’tan oluşan üst notalar ise menekşe yapraklarının dokunuşları ile tamamlanıyor. (Ürün Detayı)

FREZYA
ALAÏA

Mistik havasında sürprizli, tazeleyici ve şaşırtıcı…

İlk sürpriz canlı notalar ve pembe biber tanesi ile ortaya çıkıyor. Frezya ve şakayıktan oluşan kokunun kalbi hayvansal notalar ve misk ile son notasında bütünleşiyor. (Ürün Detayı)

ÇARKIFELEK
BVLGARI Omnia

Brezilya’dan rengarenk, hayat dolu, taze ve lezzetli...

Parfümün üst notasında Curaçao’dan turunçgiller ve portakal neşenizi artırıyor. Coşkulu kalp notasındaki çarkıfelek çiçeği ve gardenya heyecanı artırırken kakao fasulyesi ve vetiver esansı son notada bağımlılık yapıcı zerafetiyle sizi sarmalıyor. (Ürün Detayı)

GÜL
DIOR Poison Girl

Baştan çıkarıcı çekici bir tuzak...

Başlangıçta hissedilen turunç notası ağzı sulandırıyor. Bu canlı, hafif asidik açılışı gülün güzelliği izliyor ve omuzları son derece şehvetli Venezuella tonka fasulyesi ile okşuyor. Vanilya ve badem, kaşmir gibi duyulara meydan okuyor… Ayrıca, Poison Girl'deki hafif vanilya dokunuşu karşı koyulamaz bir tılsım yaratıyor. Poison girl'ün zengin kalbini gül taçlandırıyor. Güçlü ve açık Şam gülü esansı, mükemmel çiçeksi ve sihirli bir anı yaratmak için Grasse gülü esansı ile birleşiyor. (Ürün Detayı)

MAHONYA
MISSONI

Kadınlığını şehvetli bir şekilde ortaya çıkaranlara...

Narin yasemin ve şehvetli mahonya notaları, odunsu kokularla ve tonka çekirdeği tarafından kucaklanarak büyüleyici ve eşsiz bir koku ortaya çıkartıyor. İtalyan sitrusu ‘joie de vivre’ incelikle harmanlanarak dengeli bir şekilde parfümün tamamlanmasına yardımcı oluyor ve kadın ruhunun çeşitli karakterlerini temsil ediyor. (Ürün Detayı)

OSMANTHUS
MOSCHINO Fresh Coutre

Kadınlığın cazibesi; şaşırtıcı ve alaycı...

Mandalina ve bergamotun enfes uyumuyla yapılan, ışıl ışıl parlayan ve ı̇lgı̇ uyandıran üst nota, ylang ylang’ın yoğunluğu ve egzotik karakteri̇ ile zenginleşiyor. Ahududunun sulu ve cazip dokunuşu;
zarif ve yumuşacık şakayık ve osmanthus çı̇çeğı̇nden yapılan
çı̇çeksı̇ kalp notalarına renklı̇ ve zevklı̇ bı̇r ı̇kı̇lı̇k eklı̇yor. (Ürün Detayı)

YASEMİN
NARCISO RODRIGUEZ L’absolu

Hem saf, hem ince, içten ve kusursuz bir dişilik...

Şehvetli yasemin özü, parfümün imzası niteliğindeki kalp notasındaki miski baştan çıkarıcı bir kompozisyona dönüştürüyor. Yumuşak amber notaları ile sandal ağacı ve paçulinin yumuşak notaları, parfüme nazikçe sarmalayan zengin bir derinlik katıyor. (Ürün Detayı)

BEYAZ ŞAKAYIK
ROBERTO VERINO Gold Diva

Sesinin yumuşak melodisi, kişisel çekiciliği ve aurasıyla tam bir diva...

Çarkıfelek meyvesi, lotus ve nardan oluşan çarpıcı üst notasıyla ilk anda ele geçiren parfüm, beyaz şakayık, müge çiçeği ve osmanthus çiçeği ile kalbi yakalıyor. Şehvetli misk, tutsak amber ve bal damlaları da kokunun etkisini tamamlıyor. (Ürün Detayı)

Posted in: Parfüm
Bize Ulaşın