Swipe to the left

CENTİLMEN PARFÜMLER

CENTİLMEN PARFÜMLER
By Utku Olgun 28 Mart 2016 3091 Gösterim Yorum yok

Maskülenliğin vurgulandığı notalarla vazgeçilmez ol. Şık, asi, seksi, kışkırtıcı... Peki sen hangisisin?

CARVEN POUR HOMME

Paris’in şıklığı Carven Pour Homme ile teninizde hayat buluyor. Greyfurtun ve menekşenin rahatlatıcı etkisiyle karşılayan parfümün kalbimde adaçayı, muskat ve sedir içinizi ısıtıyor. Son notada ise Sandal ağacı ile yumuşatılmış Vetiver kokunun etkisini güçlendiriyor. (Ürün Detayı)

DIOR SAUVAGE

Daha özgür, doğayla bütünleşmiş, maceraperest, radikal, dobra... Şehrin yapaylığından ve karmaşasından uzak bir yaşam... Başlangıç notasındaki bergamot içinizi serinletecek bir rüzgar. Kalp notasındaki değer amber, enerji verirken tutkunuzu açığa çıkarıyor. Son olarak baharat notalarıyla Sauvage asil ve modern... (Ürün Detayı)

GIORGIO ARMANI CODE

Kusursuz bir gecede elit bir partide üzerinizdeki smokin... Baştan çıkarıcı bir tarz... İçinizdeki maskülenlik ortaya çıkıyor. Koku parıldayan amber ile ortaya çıkıyor. Tonka tohumu, amber ağaç reçinesi sizi gecenin yıldızı yapıyor. Notalarla oluşan bu büyülü karışım ile karşı konulmazsın... (Ürün Detayı)

HALLOWEEN MAN ROCK ON

Var olanla yetinmeyen, hep daha fazlasını isteyenler için... Asi, baştan çıkarıcı, güçlü... Notalarında cardamon, limon ve kırmızı biber, kırmızı elma suyu ve aromatik yapraklar ile kusursuz bir bütünlük getiriyor. Yosun ve sandal ağacı ile de karşı konulmaz koku vücudunuzu sarıyor... (Ürün Detayı)

KENZO HOMME

Özgürlük damarlarınızda... Her noktanızda hissediyorsunuz özgürlüğü... Özgürlük sizsiniz... Marine notalarıyla modernliği doğuran koku, odunsu notalarla tamamlanıyor... (Ürün Detayı)

NARCISO RODRUGUEZ FOR HIM BLUE NOIR

Asla vaz geçemeyeceğiniz Blue Noir, erkeksi çekiciliği baştan yaratıyor. Modern erkeksilik... Kokunun kalbindeki misk kakule ve hindistancevizi ile yükseliyor. Mavi atlas sediri ile siyah abanoz bağımlılığı güçlendiriyor... (Ürün Detayı)

ROBERTO VERINO PURE MEN

Gerçek bir saflık... Şartsız, her açıdan saran... Samimi ve çekici... Üst notalardaki menekşe, yeşil meyve karışımı ve siklamen karşılarken, orta notalarda beyaz çiçek, meyvemsi gül ile tuberose etkinizi güçlendirecek. Alt notalardaki vanilya, misk ve paçuli ile de unutulmaz olacaksın. (Ürün Detayı)

TOUS MAN INTENSE

Kusursuz erkeğin kokusu... Aromatik, taze, karizmatik... Tous Man Intense’in temelini adaçayı oluşturuyor. Yosun, amber, tonka fasulyesi ve misk kokuyu bütünlüyor. (Ürün Detayı)

Posted in: Parfüm
Bize Ulaşın