Swipe to the left

BİR SÜPER MODEL: CARMEN KASS

BİR SÜPER MODEL: CARMEN KASS
By Utku Olgun 14 Temmuz 2016 671 Gösterim Yorum yok

Carmen Kass, ilk olarak Milan’da bir süpermarkette daha 14 yaşındayken keşfedildi. Ancak o dönemde başarısız oldu ve Milan’dan ayrıldı. !8 yaşına geldiğinde Paris’e taşındı ve şansı moda başkentinde döndü; Vouge, Elle, Madame Figaro gibi dev dergilere üst üste kapak olan model, Marc Jacobs, Calvin Klein, Donna Karan ve Dolce & Gabbana gibi dünyaca ünlü markaların defilelerinde boy gösterdi ve reklamlarında oynadı. Aynı dönemlerde kozmetik sektöründe de bir çok markanın yüzü ve sözcüsü oldu.

2000 yılında VH!/Vogue Moda Ödülleri’nde aldı “Yılın Modeli” ödülüyle başarısı taçlanan Kass, 1999 yılının Victoria Secret Fashion Show’unun açılışını ve kapanışını yaptı. 2000, 2002 ve 2003 yıllarında da markanın melekleri arasına giren model, sinema filmlerinin yanı sıra çok yönlü yapısıyla da tanınıyor. Carmen Kass, 2004 yılında Avrupa Parlementosu için yaptığı koşu ile dikkat çekti. Kass ayrıca Estonya Satranç Federasyonu’nun başkanlığını 2004 yılından 2011 yılına kadar yaparak çok yönlü yapısını ortaya koymuş oldu.

NARCİSO RODRIGUEZ FOR HER L’ABSOLU

En son Narciso Rodriguez For Her L’absolu’nun yüzü olan Carmen Kass, baştan çıkaran duruşu ile kokunun şehvet ve yoğunluğunu ön plana çıkarıyor. Kass’ın dokunuşuyla parfümün tutkulu ve arzulu yapısı simgeleniyor.

Şehvetin simgesi yasemin, kokunun vazgeçilmez kalbini oluşturan misk ile mükemmel bir uyumla birleşiyor. Amber, sandal ağacı ve paçulinin ipeksi okşayışı kokunun derinliğini güçlendiriyor.

Narciso Rodriguez For Her L’absolu bir yandan evrenselliği ile dikkat çekerken bir yandan da kişiselliğiyle öne çıkıyor. Modern feminen koku, tutkulu, doğal olarak zarif ve güzelliğiyle fark edilen kadınlar için...

Posted in: ParfümSevil'den
Bize Ulaşın