Swipe to the left

BİR MUCİZENİN HİKAYESİ

BİR MUCİZENİN HİKAYESİ
By Utku Olgun 4 Temmuz 2016 868 Gösterim Yorum yok

Bu bir mucizenin hikayesi. Korkunç bir kazanın ardından çaresizliğin yıkılışının hikayesi. Doğaya inanan bir bilim adamının imkansızı başarmasının hikayesi. Senin güzelliğine adanmış bir iksirin hikayesi...

Her şey 50 yıl önce bir laboratuvarda başlıyor. Uzay bilimcisi Dr. Max Huber, laboratuvarında çalışırken işler ters gidiyor. Dr. Huber gerçekleşen laboratuvar kazasını ciddi yanıklarla atlatıyor.

Dr. Huber oluşan izleri yok etmek ve hayatına eskisi gibi devam edebilmek için bir çok kapıyı çalıyor. Ancak hiçbir çaba derdine çare olamıyor. Bilim ve tıp bu durum karşısında çaresiz kalıyor. İşte tam da bu anda umudun ve azmin zaferi doğmaya başlıyor.

DENİZ YOSUNU

Tedavisi için dünyayı dolaşan Dr. Huber, özellikle denize olan güveni üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırıyor. Deniz yosunu ise Dr. Huber’in asıl odaklandığı kaynak oluyor. Çünkü deniz yosunu kendi kendini iyileştirebiliyor ve her zaman nemliliğini koruyabiliyor.

Elle toplanan deniz yosunu, çok sayıda değerli bileşenle harmanlandı ve üç-dört ay boyunca beslendi. Işık ve ses enerjilerinin desteğiyle güçlerinin çok daha ötesine geçen bileşenler sonunda mucizevi iksiri oluşturdu. Dr. Max Huber’in iyileşen yanıkları tüm La Mer ürünlerine girerek şimdi mucizeyi herkese sunuyor.

La Mer Hikayesi

Posted in: Cilt BakımıLife Style
Bize Ulaşın