Swipe to the left

BİR ANNEME BİR BANA

BİR ANNEME BİR BANA
By Özgül Kaya 3 Mayıs 2016 1472 Gösterim Yorum yok

Bu Anneler Günü’nde hediyenizin biri annenize biri size... Çok özel parfümlerden birini annenize alırken diğerini yüzde 50 indirimle kendinize alın, hem annenizi hem de kendinizi şımartın.

ANNEME – VERSACE EROS POUR FEMME

Şehvet ve tutku efsanelerle birlikte baştan yazılıyor. Gerçek aşkı yaşayanlar için Versace Eros Pour Femme... Kokunun tepe notasındaki Calabrian bergamotu, Sicilya Limonu ve nar çekiciliği canlandırırken, kalp notasındaki limon çiçeği, saf zambak, yasemin ve şakayık arzuyu bir parçan yapıyor. Dip notasındaki sandalağacı, ambroks, musk, ve odunsular ise tutkunu vurguluyor.

BANA - CHLOÉ SIGNATURE

Özgürlüğün, güvenin ve yaratıcılığın sembolü... Doğal yapısı bağımsız ruhlarla bütünleşiyor... Koku çiçeksi ve pudralı notaların birleşimi. Şakayık, frezya çiçeği ile enerji veren kokunun flörtöz kalp notasındaki gülün hissedilen zenginliği çiçeğin yumuşak özünden ortaya çıkıyor. Güle manolya ve vadi nilüferi katılırken, amber ve cedar ağacının etkisi çok hafif kendini gösteriyor.

ANNEME – CALVIN KLEIN EUPHORIA

Modern seksiliğin en doğru tanımı... Zihnini özgür kılacak, özgüvenini ve şıklığını canlandıracak... Bağımlılık yaratan oryantal kokunun sulu dip notasında nar, Trabzon hurması ve gür yeşil akorlar kendini gösteriyor. Gizemli ve baştan çıkarıcı kalp notasındaki lotus baharı, champaka çiçeği ve siyah orkide ile koku ifadesini bulurken dip notasındaki sıvı amber, iris, krem akoru ve maun kokuyu bir şahesere dönüştürüyor.

BANA – BVLGARI OMNIA PARABIA

Yepyeni değerli bir taş... Turmalin taşından ilham alınan koku Brezilya’nın güzelliklerini taşıyor... Üç notasında üç etki veren koku, tepe notasındaki turunçgiller ve portakal ile neşeli bir başlangıç yapıyor. Kalp notasındaki passion çiçekleri ve Brezilya Gardenyası ile coşkuyu doruğa çıkarırken, kakao fasülyesi ve vetiver esansı dip notasında şehvetinizi taçlandırıyor.

ANNEME – THIERRY MUGLER ANGEL MUSE

Hiçbir zaman vazgeçemeyeceğiniz bir koku... Fındık kreması ve vetiverin mükemmel birleşimi... Güçlü ve ilgi uyandırıcı fındık kreması, çekici ve zarif odunsuların en iyisi vetivere Angel ailesinin yeni kokusu Angel Muse’da greyfurt eşlik ediyor. Hiç yapılmamışı ortaya koyan parfüm, tüm tecrübelerden ayrılan kokusuyla büyüleyecek.

BANA – GUERLAIN LA PETITE ROBE NOIRE

Meyvemsi floral yapısıyla karşı konulamaz ve inanılmaz şık bir koku. Gül ve kiraz notaları baştan çıkarıcı etkini doruğa çıkararak etkini karşı konulmaz yaparken, siyah çay, tonka fasulyesi ve paçuli şehveti bir parçan haline getirecek...


Bize Ulaşın