Swipe to the left

BABAM İÇİN SEVİL

BABAM İÇİN SEVİL
By Utku Olgun 18 Haziran 2016 729 Gösterim Yorum yok

Yüreğimden taşan bütün sevgim, yıllarca biriken minnetim, kocaman sarılmak için kollarım, adımlarım, sözlerim, bakışlarım, bütün öpüşlerim, hepsi bugün babam için...

AZZARO SOLARISSIMO

Akdeniz’in güneşindeki doğan ışık, kalbindeki enerji ve barındırdığı doğal zarafet seni bekliyor. İtalyan limon özünün hiç bitmeyen fresh yapısı, çarkıfelek meyvesinin doğallığı ile bütünleşiyor. Akdeniz’in güzel kokan varlığını ortaya koyarken, çiçeksi ve otsu lavanta ise taze yönünü vurguluyor. Paçuli ve sedir ile de mükemmel bir dokunuşla odunsu yönü ortaya çıkıyor.

BVLGARI MAN BLACK COLOGNE

Bvlgari Man In Bcak’in ihtişamı devam ediyor. Şehvet, güç ve çekiciliği daha da uç noktalara taşıyan parfüm, yaşattığı modernizm ile fark yaratıyor. Oryantal – fresh koku Bvlgari Man Black Cologne’un tepe notasında turunçgil ve aromatik bitkiler gaz alıcı bir başlangıç yapıyor. Portakal çiçeği ile sümbülteper kal notasında büyülerken, benzoin ve sandal ağacı dip notada şehveti vurguluyor.

EUPHORIA MEN

Bağımlılık yaratan fresh oryantal kokusuyla dikkat çeken Euphoria Men, sınırlarını aşmaya ve mahrem duygusal deneyimlere davet ediyor. Tepe notasındaki zencefil - biber kokteyli, yağmur suyu akoru vesudachi ve ürperten sudachi ile ilgi uyandıran koku, kalp notasındaki siyah fesleğen, sedir ağacı yaprağı ve suda yetişen adaçayı ile kendini gösteriyor. Parfüm, dip notasındaki paçuli, creamy suet, Brezilya kızıl ağacı ve solid amber ile de bağımlılık yaratan oryantal imzasını atıyor.

DAVIDOFF THE GAME

Rafine koku Davidoff The Game, yaşam biçimini kazanmaya adamış erkeklere adanmış. Güven duygusunu vurgulayan koku hayranlık uyandırıyor. Aromatik odunsu koku ailesine ait parfümde Gin Fizz’in meyve akoru tepe notasında sihirli ilk teması kuruyor. Parfümün kalp notası iris ile bütünleşen odun ahengi ile ortaya çıkarken, güçlü dip notası da rafine odunun gücüyle kendini gösteriyor.

GUERLAIN L’HOMME IDEAL

Büyüleyici, ateşli ve gizemli idal erkeği vurgulayan Guerlain L’Homme Ideal, kıymetli içeriğiyle dikkat çekiyor. Üst notadaki bergamut ve badem parfüme mükemmel bir giriş yaparken orta notadaki baharatlı notalar, Bulgar gülü ve tütsü yoğun ve saf birleşimin kalbini oluşturuyor. Dip notadaki deri notaları, Guerlain’in eşsiz vanilya esansı, tonka fasulyesi ve sandal ağacı odunsu oryantal kokuyu tamamlıyor.

VERSACE EROS

Binlerce yıldır kaidenin üstünde mükemmelliği simgeleyerek yükseliyor. Aşk, tutku, güzellik ve arzu vazgeçilmezleri. Aşık eden sihirli oku tüm etkisiyle aşkı sunarak erkeğin bedeninde salınıyor. Ateşli erkekliği açığa çıkaran Versace Eros, üst notasındaki nane yaprakları, İtalyan limon kabuğu ve yeşil elma rahatlatıcı etkisiyle ortaya çıkıyor. Orta notasındaki tonka fasulyesi, amber, ıtır ve vanilya zevki vazgeçilmezlikle buluşturuyor. Derin notasındaki vanilya Madagaskar, vetiver, meşe yosunu akoru, sedir, virginia sedir ve atlas gerçek gücünü ortaya koyuyor.


Posted in: ParfümVitrin