Swipe to the left

BABALAR DA ŞIMARMAYI HAK EDİYOR

BABALAR DA ŞIMARMAYI HAK EDİYOR
By Utku Olgun 19 Haziran 2016 630 Gösterim Yorum yok

Gün boyu strese maruz kalan, yorulan, olumsuz çevresel etmenlerle iç içe yaşayan babalarımızın ciltleri, zamanla yaşlılık işaretlerine dönecek yorgunluk izleriyle doluyor. Biz de babalarımızı biraz daha şımartmak için Lancome Cilt Bakım Uzmanı Gülşah Şahin ile erkek cilt bakım uygulaması yaptık. İşte erkek cilt bakımının detayları:

İlk olarak cildi arıtması ve gözenekleri temizlemesi için bir kil maskesi olan Lancome Pure Focus Gel uyguluyoruz. Bu beyaz mineral kil maskesi ile cildi derinlemesine temizliyor, arıtıyor ve böylece bakıma hazırlıyoruz. Zaten her türlü bakım öncesi temizlik yapmamız gerekiyor. Sağlıklı bir cilt temiz olmalı. Ayrıca yapacağımız uygulamalardaki ürünlerin cilde nüfus edebilmesi için de arıtım çok önemli.

Kil maskesinin ardından Lancome Energie De Vie Losyonu’nu parmak uçlarıma alıp tampon hareketlerle uyguluyoruz. Bu likit bakım, yorgunluk izlerinin yaşlılık işaretlerine dönüşmesini engellemeye ve cildin canlılığını kazanmasına destek olan bir detoks ürünü. Lancome Energie De Vie Likit Bakım ürünü istenirse losyon gibi kullanılabileceği gibi, pamuğa dökülüp de uygulanabiliyor.

Cilt bakımımızın üçüncü aşamasında Lancome Energie De Vie Gece Maskesi’ni parmak uçlarıyla masaj hareketleriyle uyguluyoruz. Bu maske de, goji beri ve limon özü ile cildin ışıltısını kazanmasına ve yorgunluk izlerinden kurtulmasına yardımcı oluyor. Bu maskeyi cilde sürdükten sonra on dakika bekliyoruz ve bu süre sonunda maskeyi mümkün olduğunca cilde yedirip, kalanını da bir pamuk yardımıyla temizliyoruz.

En son aşamada da Lancome Energie De Vie Likit Bakım Kremi’ni uyguluyoruz. Diğer iki ürün gibi bu da cildin canlanmasına, enerji kazanmasına, yorgunluk izlerinin giderilmesine ve yaşlılık etkilerinden kurtulmasına yardımcı oluyor.

Posted in: Cilt BakımıSevil'den
Bize Ulaşın