Swipe to the left

AKNELERLE MÜCADELENDE YALNIZ DEĞİLSİN

AKNELERLE MÜCADELENDE YALNIZ DEĞİLSİN
By Utku Olgun 26 Ağustos 2016 1035 Gösterim Yorum yok

Estee Lauder’in aknelere ve sivilcelere karşı geliştirdiği Clear Difference ailesi, mücadelende her zaman yanında. Toplam üç üründen oluşan seri, aknelerin ve sivilcelerin ciddi derecede azalmasına ve anlık etkiyle küçülmesine destek oluyor. Seri, Estee Lauder bilim insanlarının geliştirdiği salistik asit, glukozamin ve laminarya’dan oluşan Üçlü Etkili Berraklık Teknolojisi ile etki ediyor.

- Salisik asit sayesinde ciltteki akne ve sivilceler anında küçülüyor ve azalıyor. Gözeneklerin temizlenmesine de yardımcı olurken, düzenli kullanımda akne ve sivilce oluşumunun da önüne geçiyor.
- Glukozamin ile ürünler cildin doğal döngüsünü normale döndürüyor. Ölü hücrelerden arınan cilt, alg ekstresi, sukroz ve kafein ile de kızarıklardan kurtuluyor. Cilt anında yatışıyor.
- Cilt sorunlarının en önemli kaynaklarından olan yağlanma laminarya ve sakarin ile kontrol altına alınıyor. Bir yandan gözenekler azalırken, bir yandan da küçülüyor.

CLEAR DIFFERENCE ADVANCED BLEMISH SERUM

Akne ve sivilceleri derinlemesine etkiliyor. Akne ve sivilceler önemli ölçüde azalırken, parlama da son buluyor. Cildin nemlenmesine ve yağ dengesine destek olan ürün bütün cilt tipleri için uygun.

CLEAR DIFFERENCE TARGETED BLEMISH TREATMENT

Akne ve sivilcelere etki eden ürün aynı zamanda kızarıklık ve tahrişle de mücadele ediyor. Özellikle isvilce oluşumu görülen bölgelere uygulanan ürün, oluşumu engellerken, hafif yapısı sayesinde makyaj altında da gözükmüyor.

CLEAR DİFFERENCE COMPLEXİON PERFECTİNG BB CREME SPF 35

Cildin nem ve yağ dengesini sağlayan ürün, formülündeki pigmentler sayesinde cilt üzerindeki kızarıklıklara ve sivilce lekelerine anında etki ediyor. Yatıştırıcı yapısıyla cilde mükemmel bir berraklık kazandırıyor.

Posted in: Cilt BakımıVitrin