Swipe to the left

35 DERECELİK AÇIYLA GELEN BÜYÜLEYİCİ GÖZLER

35 DERECELİK AÇIYLA GELEN BÜYÜLEYİCİ GÖZLER
By Özgül Kaya 1 Ağustos 2016 713 Gösterim Yorum yok

Lancome göz makyajı için çıkardığı iki yeni ürünüyle, profesyonel göz makyajını evine taşıyor. Grandiôse Extrême Maskara ve Grandiôse Eyeliner, gözlerinin güzelliği için...

LANCOME GRANDİÔSE EXTRÊME MASKARA

Fırçasının devrimci 35 derecelik ‘kuğu boyun’ tasarımıyla uygulama kolaylığı sunmasının yanı sıra maskaranın gözlerine çok daha fazla temas etmesini sağlayarak gözlerinin güzelliğini ortaya çıkarıyor. Ayrıca fırçanın içeriğindeki elastomer, kirpikleri tek tek ayırarak çok daha güzel bir görünüm veriyor. İçeriğindeki su ile uygulamayı daha da kolaylaştıran Grandiôse Extrême Maskara, tüm güne yayılan kalıcılığıyla da dikkat çekiyor. Ultra ince pigmentlerin renk yükseltici polimerler ile saflaştırılmasından doğan mükemmel siyah ve mükemmel matlığı ile bakışlarının anlamı güçleniyor.

LANCOME GRANDİÔSE EYELINER

Sınırları zorlayan bu benzersiz ürün 35 derecelik açısı ve ultra esnek aplikatörü ile göz makyajındaki kuralları yıkıyor. Bu açı, kullanım kolaylığının yanı sıra kusursuz bir görünüm vaat ediyor. Eyeliner, mat ve opak formülü ile de yoğunluğu güçlendiriyor. 0.2 milimetrelik ve reçine kaplı süper ince ucu ile, eyeliner sıvısını almak da son derece kolay. Değerli renk pigmentleri ile üretilen Grandiôse Eyeliner, opak ve mat formülü ile çok özel bir görünüm sunuyor. Su açısından da zengin olan eyeliner, hem çok daha kolay kayıyor hem de çok kısa sürede kuruyor.


Posted in: MakyajVitrin
Bize Ulaşın