Anneler Günü’ne Özel
Anneler Günü Önerileri
Hediye SetleriKampanyalar ve Promosyonlar


HOME BANNER: YKB Kampanya

World Mobil'e özel 02 -16 Mayıs 2021 tarihleri arasında www.sevil.com.tr'de 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL Worldpuan!


World Mobil kampanyası kapsamında 02 -16 Mayıs 2021 tarihleri arasında Sevil Parfümeri online mağaza www.sevil.com.tr'den tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL Worldpuan kazanılmaktadır. Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için "Kampanyalar" alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 21 Mayıs 2021 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 20 Haziran 2021'dir. Kullanılmayan puanlar 21 Haziran 2021'da geri alınacaktır.

KEŞFET !
Lancaster 2020 SunProducts

Lancaster markasından yapacağınız 3 adet güneş ürünü alışverişinize Lancaster Tan Maximizer Aftersun 50ml, Lancaster Sublime Tan Silky Milk 15SPF 50ml veya Lancaster Plaj Çantası hediyedir. *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
YSL - Yves Saint Laurent Sürpriz Hediye

Yves Saint Laurent markasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize Yves Saint Laurent 10ML Çanta Boyu Parfüm Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Gifts Bvlgari 15ML Sürpriz Hediye

*BVLGARI 'den yapılan 1600TL ve üzeri veya 2 Bvlgari ürün alışverişlerinizde Bvlgari 15ML Sürpriz Hediye hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Valentino Sürpriz Hediye

Valentino’dan yapacağınız alışverişlerde 7 ML Voce Viva EDP hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Lancôme Seyahat Sürpriz Hediye

Lancôme markasından yapacağınız 500 TL ve üzeri parfüm alışverişlerinize Lancôme Çanta Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Giorgio Armani Sürpriz Hediyeler!

Armani Beauty’den yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize sepette 15 ML Si Passione EDP hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Versace Sürpriz Hediye

Versace' den yapılan 650TL ve üzeri alışverişlerinizde, sürpriz hediyeler kapınızda! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Roberto Cavalli Florence Ayna Hediye!

Roberto Cavalli markasından yapacağınız 450 TL ve üzeri alışverişlerinize Roberto Cavalli Florence Ayna Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Sisley Gifts Hediye

Sisley markasından yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişlerinize delux boy ürünlerle Sisley Bakim Çantasi hediyedir!
Çanta içerikleri: Eau Efficace – 30 ml, Sisleya Lotion de Soin Essentielle - 15ml, Sisleya IAA Visage tube 4ml, Mini Phyto- Lip Twist Rouge, Echantillon Izia EDP 1,4 ml
*Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Calvin Klein Sürpriz Hediyeler!

*Calvin Klein 'den yapılan 600TL ve üzeri alışverişlerinizde Calvin Klein 15ML Deluxe Boy Parfüm hediye kapınızda! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Chloe Hediye

Chloe markasından yapacağınız 850TL ve üzeri alışverişlerinize Chloe Çanta Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Clarins - Gift

Clarins 'den yapacağınız her alışverişlerinizde, Clarins Deluxe Boy Sample Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Lancôme Hediye - Renergie

Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Alışverışlerıne, 270TL Değerınde Cılt Bakım Setı Renergıe Multı Lıft Ultra 15 ML + Tonık Douceur 50ML Hedıye!
*Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Juvena Hediye

JUVENA’ dan yapacağınız tüm alışverişlerinize 30ml JUVENA Clarifying Cleansing Foam hediye! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Gifts Guerlain

Guerlain 'dan yapacağınız 1500TL ve üzeri alışverişinize Guerlain Deluxe Boy Hediye Seti hediyedir. *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Michael Kors Pink Stylish Çanta Hediye!

*Yeni Michael Kors Gorgeous EDP 100ML Kadın Parfümü alışverişlerinizde Michael Kors Pink Stylish Çanta hediye!

KEŞFET !
Estee ANR 50ML + SUPREME 30ML FREE

50ml Advanced Night Repair Serum Alışverişinize 30ml Revitalizing Supreme+ Krem Hediye

KEŞFET !
Valmont Hediyeler

Valmont 'tan yapacağınız 1500TL ve üzeri alışverişinize Valmont Hediye Seti hediyedir. *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Sample Included - Önce Dene

Parfümle beraber gelen tester ile kokuyu dene. Beğendiysen parfüm sende kalsın, fikrini değiştirdiysen açılmamış kutuyu geri gönder ve kolay iadenin keyfini yaşa!

KEŞFET !